2726

ابرسان شو گرفتم قبلا ینی افتضاح حیف پول

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کرم مرطوب کننده مغذی کامان مخصوص پوست خشک

با روغن آووکادو

من بار سومه ازش خریدم

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
آبرسان و مرطوب کننده خوب چیه پس

منم خودم دارم میگردم😂

فعلا که از این کامان خوشم نیومد 

میدونی البته بستگی داره به پوست بعضی ها خیلی خوب می سازه

مثلا خیلی ها بوش رو دوست دارن ولی من از بوی این آبرسان کامان بدم میاد خیلی تنده به نظرم اذیت میشم استفاده میکنم

هر کس بد ما به خلق گوید ما چهره ز غم نمیخراشیم ما خوبی او به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم💜
من نگاه کردم سایت دیجی کالا همه بدش گفته بودن 

آره 

وقتی چند تا برند خارجی خوب استفاده کرده باشی میفهمی 

که اونا هم الان یا کلا نیست یا فیکه یا قیمتش خیلی بالاست

هر کس بد ما به خلق گوید ما چهره ز غم نمیخراشیم ما خوبی او به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم💜

مادر شوهرم دکتر بهش داده بود من استفاده کردم بد نبود ولی عالی نبود .. ثمین و کیوی و بیودرما عالی هست

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

بچه ها من پوستم‌خیلی خشکه خیلی چروک ریز داشت ی ابرسان گرفتم ارزوووون پونزده تومن فقط برای دستام ولی بعد کرونا شدو کرم نداشتم از همون ب صورتم میزدم اینقد خوب شده هر کی میبینه متوجه تغییرم میشه اسمشم کوکولا پاریسه

2706