2726
عنوان

اپلیکیشن باحال

67 بازدید | 5 پست

هرکی بیاد و اپلیکیشن باحالی که استفاده می‌کنه رو بگه فرق نمیکنه چی باشه.

مثلا من myiranclle خیلی دوست دارم و همینطور واتساپ🤩⁦❣️⁩شما چی خانومی؟

حسین جان دست من گیر که این دست همان ست که من سالها از غم هجران تو بر سر زده ام.⁦❤️⁩⁦❤️⁩

از مجازی کع وات و تل دارم کع خیلی کم استفادع میکنم 

بیشتر برنامع های عکاسی دارم 

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فقط خواستم بگم توی اون تاپیک خیلی زودقضاوت کردی .من لرهستم و این اسم کاربری شما یکی از اسم های محلی قدیمی ما لرهاست ممنون از این همه قضاوت وحرف خوب 😊 که زودمنو متهم به ذهن مریض کردی ... من وقته اینجام هنوز به کسی توهین وبی احترامی نکردم چون اینحورتربیت نشدم موفق باشی

فقط خواستم بگم توی اون تاپیک خیلی زودقضاوت کردی .من لرهستم و این اسم کاربری شما یکی از اسم های محلی ...

سلام گلم ببخشید واقعا من عذر میخام بخاطر اینکه محتوای اون تاپیک مقتضای اون جور کامنت ها بود و اینکه بیشتر نی نی سایتی ها متاسفانه اینجوری رفتار میکنند من زود قضاوت کردم ، و کامنت شماهم خالی از اشکال نبود بهتر بود از استیکر دیگه ای که و جمله بندی کامل تری برای منتقل کردن منظورت استفاده میکردی. اشتباه از من بود عذر میخام،🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

حسین جان دست من گیر که این دست همان ست که من سالها از غم هجران تو بر سر زده ام.⁦❤️⁩⁦❤️⁩