2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مسائل شوهر مثلا چه مسائلی؟ 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

تا حدی که خلوتشو بهم نزنی سفت و سخت پاپیچش نشی و اجازه بدی یه تایمی رو برا خودش باشه

یه اشاره ای کن اگه جواب داد ک داد اگه خودشو زد اون راه مطمعن باش منظورتو فهمیده نخواسته جواب بده

اگه مشکلی داره وقتی پیش توعه گیر نده به مشکلش خیلی راجب مشکلش باهاش صحبت نکن بزار وقتی پیش توعه أرامشو تجربه کنه به دور از همه ی مشکلا

اشکالی نداره اگه گاهی حریفِ خستگی‌هات نشدی🫂
مالی 

زندگی مشترکه باید همه چیز مالی رو بدونی ولی با زبون خوش بپرس و محدودش نکن تا همیشه خودش برات تعریف کنه که چقدر پول داره و با پولاش چیکارا میکنه

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه.