2737
2734
عنوان

آیا زن می تونه بعد از اولین رابطه...

1541 بازدید | 66 پست

یه زن می تونه بعد از اولین رابطه ی جنسیش، وابسته نشه؟!؟ 

من خیلی مقاله خوندم راجب اینکه زن ها حتی اگه عاشق طرف نباشن، بعد از رابطه ی اول، از لحاظ احساسی وابسته می شن. ولی نمی تونم درکش کنم. 

مگه عقلشو از دست می ده بعد رابطه؟؟ 

یعنی هیچ جوره نمی تونه احساسش رو کنترل کنه؟؟ 

دوستان لطفا بحث رو به حاشیه نبرید. فقط به سوالم فکر کنید و بگید آیا ممکنه وابسته نشه؟؟ یعنی می تونه دست خود آدم باشه؟! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اره دست خود ادمه مگه اینکه بی نهایت گرم باشی ولی خب مهرومحبت بین زن وشوهر بیشتر میشه 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

رابطه داریم تا رابطه😑😑😑😑🤭🤭🤭

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

اگه قراره وابسته نشه دورازجونت مگه مرض داره خودشو به بادبده

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2706