2733
2734
عنوان

همسربی وجدان شیاد+راهکار

729 بازدید | 81 پست

سلام من مشکلاتم باهمسرم تو تاپیکام گفتم حالا یه خلاصه شو میگم حماقت زیاد کردم اعتمادبی جا میدونم خودم سرزنش نککید ب اندازه کافی حالم خرابه فقط راهکار میخوام ممنونم ازتون🙏من باامسرم مشکل داشتیم دست بزن داشت شکاک بددهن دهن بین ددیگران وخانوادش بی مسولیت وبی تفاوت وبی رحم😔عقدونامزدی عالی نشون داد خودشو ولی از بعد عروسی خودشو نشون داد الانم یه بچه داریم پسره ۷ماهشه(میدونم نبایداین بچه میومدوگناه داره این وسط خودم دلم خون شده واسش ولی راهی ندارم میدونم اشتباهم بوده ولی شده و الان هست منم باتمام سختیا تا الان پاش موندم و از خودم و همه چی گذشتم واسش)

امسرم زمانی ک باام خوب بودیم چندتا برگه سفید ب من داد گفت امضاکن ب اسمت سیم کارت بخرم بفروشم چون کارش امین بود منم باور کردم و امضاواثر انگشت بعد الان ک کار ب جدایی کشیده رفته تایپ کرده تو اون برگه کلی مال و اموال گردن من گذاشته و شکایت خیانت درامانت کرده ازم گفته ۱۰۰میلیون پول نقد و۱۰۰گرم طلاو ۷۰۰تاسیم کارت و وامانی ب من تحویل داده😑من روحمم خبردار نبوده تا دیروز ک برام فرستادوبرگه هارو دیدم حالانمیدونم چ کنم دارم سکته میکنم ازترس آش نخورده و دان سوخته دنبال راهیم ک ثابت کنم دروغ میگه باهمدیگه ام درارتباط نیستیم ولی الان میخوام کاری کنم ک پیامکی چیزی بگه ک یکم ب کارم بیادخیلیم زرنگه خیلی شماراهکاری ندارید وتجربه ای دراین مورد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یا خدا چقدر بی شرف و بی وجدانه این بشر 

عزیزم فقط باید بایک وکیل مجرب و کارکشته مشورت کنی ، واست دعا میکنم 😔

گاو هم که باشی اگر در موقعیت مناسبی قرار بگیری ، هستند کسانی که تورا بپرستند ... !
2738

عزیز من اگه مسخره نمیکنی باید بگم با این شوهرتون با هزار وکیلم نمیشه درافتاد 

خیلیا ک اینجوری سرشون کلاه رفته بود و چاره ای نداشتن ب امام حسین پناه بردن و جوریییییی امام حسین طرفو رسکا کرد ک خودشم انگشت ب دهن مونده😃

چله ی زیترت عاشورا ب روش حق شناسو زود بگیر تا چله تموم بشه رسواش میکنه خدا 

فقط وفقط و فقط،شرایطشو رعایت کن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4195081/اوناییکه-حاجت-دارن-و-میخوان-حتما-حاجتشونو-بگیرن-بی

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
یا خدا چقدر بی شرف و بی وجدانه این بشر  عزیزم فقط باید بایک وکیل مجرب و کارکشته مشورت کنی ، وا ...

ممنون عزیزم 

وکیل دارم انقد خونسرده ک نگو فقط منو میترسونه ب امید اون بشینم بیچاره شدم😢

این یه گوشه از کاراشه عزیزم😔

من فکر نمیکنم کسی جز،خدا بتونه درستش کنه اواره ات میکنن

منم خیلی وقته میخوام این چله رو برا مشکلم بردارم ولی خب شرایطشو نمیتونم فعلا رعایت کنم .تو این چله اصلاااا نباید گناه کنی

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
2706