2737
2734

سه شنبه و چهارشنبه 2 تا عرضه اولیه داریم هر 2 تا را اینجا پشت سر هم مینویسم تا پایین کامل بخوانید:

عرضه اولیه سهام رافزا (شرکت رایان هم افزا )

زمان عرضه سه شنبه 24  تیرماه 1399  ساعت 13 تا 17 ظهر بصورت آنلاین میباشد.

عرضه اولیه غزر (شرکت زر ماکارون) چهارشنبه 25 تیرماه 1399 ساعت 7/30 تا 11 صبح میباشد.

حتما به دوستانتان خبر بدید.

البته در قسمت پیامهای همان روز دقت کنید احتمال تمدید یا تغییر ساعت هم وجود دارد.

ثبت سفارش خرید بصورت آفلاین در بیشتر کارگزاری ها مثل آگاه آنلاین و کارگزاری هایی که از برنامه رایان همراه استفاده میکنند از امروز یکشنبه تا ظهر سه شنبه آفلاین فعال میباشد.

حتما آفلاین امروز و فردا سفارش خرید بذارید.احتمال اختلال در سایت ها و برنامه ها در روز عرضه اولیه وجود دارد.بهتر است ظهر تا شب شارژ و خرید آفلاین عرضه اولیه را ثبت کنید چون سایت ها خلوت تر است.

فرقی بین فردی که امروز یا روز عرضه اولیه خرید کند وجود ندارد و بهمه مساوی سهام می دهند.

عرضه رافزا :

قیمت خرید رافزا  25000 ریال بنویسید.باید بالاترین قیمت در عرضه اولیه انتخاب شود.

سقف تعداد سهام برای خرید 20 سهم اعلام کرده اند که نیاز به 520000 ریال پول دارد.

من 7  سهم سفارش خرید میزارم که نیاز به 200000 ریال پول دارد.

بیشتر از این نمی دهند.اگر پول مانده در حساب دارید میتوانید کامل خرید بذارید.

////////////////////////////////////////////

عرضه غزر:

قیمت خرید غزر 39750 ریال بنویسید.باید بالاترین قیمت در عرضه اولیه انتخاب شود.

سقف تعداد سهام برای خرید 150  سهم اعلام کرده اند که نیاز به 6000000 ریال پول دارد.

من 45  سهم سفارش خرید میزارم که نیاز به 1800000 ریال پول دارد.

بیشتر از این نمی دهند.اگر پول مانده در حساب دارید میتوانید کامل خرید بذارید.

بنظر کارشناسان جمعا 2000000 ریال برای هر دو سهم کافی است.

اونایی که کارگزاری مفید هستند باید توافقنامه خرید عرضه اولیه را تایید کنند و اگر کد بورسی خودشون را شارژ کنند خودکار کارگزاری براشون خرید میکند.بمقدار پولتون خرید میکند.

بقیه کارگزاری ها مثل آگاه آنلاین سفارش آفلاین بذارید چون سامانه های بورسی در روز عرضه اولیه اختلال بوجود می آید و اگر کارگزاریتون آفلاین ندارد باید ساعت عرضه اولیه طبق ساعت آنلاین سفارش بذارید.

اگر مشکلی دارید و تازه ثبت نامی هستید بروید کارگزاری بهتون کمک میکنند.

کارت بانکی رمز پویا برای پرداخت وجه الزامی است.همین امروز کد بورسی خودتون را شارژ کنید.

نحوه خرید:

اسم سهم را در قسمت جستجو نماد بنویسید و بعد بالاترین قیمت را به ریال را که نوشتید بعدش کنار قسمت حجم یا تعداد یک ماشین حساب است شکل یک مربع کوچک است اونجا پولتون را بنویسید ماشین حساب تعداد  را بهتون نشان می دهد.

همیشه برای خودتان هدف داشته باشید زندگی بی هدف آخر عاقبت ندارد.اگر خدا بشما چیزی بیشتر از دیگران داد مغرور نشوید و طوری رفتار کنید که همیشه خیرتون به دیگران برسد و بی جهت درباره چیزی که نمی دانید قضاوت نکنید و مشکلات زندگی خودتان را پیش همه بازگو نکنید و مشورت از آدمای باتجربه بشنوید و همیشه عاشق پدر و مادر و خواهر برادر خودتان باشید بعد همسر و فرزند.چون کسی که خانواده اولش را فراموش کند خانواده دومش هم فراموش میکند.

کارگزاری آگاه از سایت آگاه آنلاین وارد قسمت خرید و فروش آفلاین شوید و عرضه اولیه ها را اونجا ثبت کنید.

برنامه آساتریدر کارگزاری آگاه برای خرید فروش آنلاین است.عرضه اولیه را بصورت آفلاین ثبت نمیکند.

عرضه اولیه ها بخصوص اونایی که کوچک هستند را دراز مدت 6 ماه و یا بیشتر نگه دارید.

همیشه برای خودتان هدف داشته باشید زندگی بی هدف آخر عاقبت ندارد.اگر خدا بشما چیزی بیشتر از دیگران داد مغرور نشوید و طوری رفتار کنید که همیشه خیرتون به دیگران برسد و بی جهت درباره چیزی که نمی دانید قضاوت نکنید و مشکلات زندگی خودتان را پیش همه بازگو نکنید و مشورت از آدمای باتجربه بشنوید و همیشه عاشق پدر و مادر و خواهر برادر خودتان باشید بعد همسر و فرزند.چون کسی که خانواده اولش را فراموش کند خانواده دومش هم فراموش میکند.

سهام عدالت در پرتفو نمی آید.

اگر کارگزاری آگاه یا مفید یا فارابی هستید یک صفحه جداگانه ای باز شده برای سهام عدالت از اونجا وارد شوید.

سایت سهام عدالت دات آی آر  بصورت انگلیسی بنویسید میتوانید وارد شوید و ارزش سهام عدالت خودتون را ببینید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر اقتصادی جان،نظرت رو در مورد سهم غشان میگی؟؟؟

خیلی ضروریه دو ماهه دارمش فقط درجا زده الانم تو ضررم

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
2731

سلام گلم چقدر دنبال شما بودم پیداتون نمی کردم داخل اینجا 

من خیلی سوال دارم گلم تازه ثبت نام کردم کد بورسی پیام میشه برام 

می تونم در خواست دوستی بدم بهتدن؟

خدایا خودت پشت و پناهم باش
2738
فکر اقتصادی جان،نظرت رو در مورد سهم غشان میگی؟؟؟ خیلی ضروریه دو ماهه دارمش فقط درجا زده الانم تو ضر ...

نمیدانم چی بگم اما یکی دو روز منفی خواهد خورد.بعدش شاید دوباره بالا بیاد.اما در کل قیمتش بالاست.باید سهم هایی خرید کرد که اصلاح خورده باشند و قیمت پایین تر داشته باشند.صبور باش شاید سر به سر بتوانی بفروشی تا لااقل ضرر نکنید.

سلام میشه نظرتون رو در مورد این سبد بگین،، کل سبد پانزده میلیون، فولاد، خبهمن، دارایکم،خمهر، ولپارس، پرداخت،  لپارس، کوهر، ریشمک، خاور، فولاد، فملی،غگل، وغدیر، وخارزم،  ذوب، ولسایپا، رتاپ، وپارس،خفنر،حتاید، کپشیر، ارفع،، پانزده میلیون دیگه میتونیم سرمتیه بذاریم، چی بخریم، چه تغییری توو این سبد بدیم

براسهم صباهم نظرتون بگین

صبا شگویا شستا بنظرم دیگه باید فروخت.طمع زیاد هم خوب نیست.یک رشد خوبی داشتن.اگر تو سود خوبی هستید بفروشید.

هر کی یک روشی داره.بعضیا هم دراز مدت نگه می دارند.

الان همه از اصلاح بازار صحبت میکنند اگر اصلاح بخورد 20 درصد بازار منفی میشود اما دوباره از نیمه مرداد بازار مثبت میشود.

نمیدانم چی بگم اما یکی دو روز منفی خواهد خورد.بعدش شاید دوباره بالا بیاد.اما در کل قیمتش بالاست.باید ...

خواهش میکنم چند تا سهم خوب بهم معرفی کنین بخرم حداقل ضررم جبران بشه

شما فقط معرفی کنین خودم میرم بررسیش میکنم

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
سلام میشه نظرتون رو در مورد این سبد بگین،، کل سبد پانزده میلیون، فولاد، خبهمن، دارایکم،خمهر، ولپارس، ...

نمیدانم.اما بیشترشون خوب هستند و رشد خوبی داشته اند.

حواستون به بازار باشه چون ممکن است بازار هفته بعد اصلاحی شود.

نمیدانم.اما بیشترشون خوب هستند و رشد خوبی داشته اند. حواستون به بازار باشه چون ممکن است بازار هفته ...

خییلی ممنونم از راهنماییتون،، ما برا میان مدت میخواهیم، بنظرتون برا هفته اینده چیکار کنیم که بازار خرابه؟ سهم هارو نگه داریم یا بفروشبم، یا چی؟ 

2706