2726

یه برنامه ب نام tutitu هست اون و از نت بگیرین یا هرشب ساعت ۹ ربع کم از شبکه gem kids بزارین برای بچه هاتون. اکثر بچه ها به این کارتون علاقه نشون میدن و حداقل ده دقه میشینن پای این برنامه 

خودت♡ اومدی صداتو قربون:))) دِی دُخت^^ داروساز اینده مملکتمون هستم>_< عاشق کتاب زیست و گل و گیاه و غذا و لباس و عشقم هستم:)) در انتظار چاق شدن^_^ اگر دیوانگی کردم دلم خواست^^

همون که آهنگ میخونه

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همش‌ ده‌ دقیقه

اگر از نت بگیرین یک ساعت هم هس

خودت♡ اومدی صداتو قربون:))) دِی دُخت^^ داروساز اینده مملکتمون هستم>_< عاشق کتاب زیست و گل و گیاه و غذا و لباس و عشقم هستم:)) در انتظار چاق شدن^_^ اگر دیوانگی کردم دلم خواست^^
اونو منم که ۱۹ سالمه وقتی نشون میده محوش میشم 😂😂😂😂

😂😂😂🙂

همون که آهنگ میخونه

هواپیما هس