2737
2734

شاید با دارو خوب بشه دکتر رفتی سعی کن غذاهای سفت زیاد نخوری تا یبوست نگیری

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پماد رکتول بگیر داخل بدنت بزن

کالاندولا هم بیرونش 

شربت لاکسی ژل بگیر بخور شبی یک قاشق تو اب بریز

خوب میشی ای خوردن زیاد کن

خاکشیر هم خواستی بخوری فقط با اب جوش چون ای سرد یبوست میاره

چه مدت اینجوری

به خدا اعتماد کن ⚘
پماد رکتول بگیر داخل بدنت بزن کالاندولا هم بیرونش  شربت لاکسی ژل بگیر بخور شبی یک قاشق تو اب ...

سلام میشه راهنمایی کنید  من از پارسال دچار شقاق و بواسیر شدم اصلا تو عمرم یبوست شدید نداشتم.این شربت تنبلی روده نمیاره بیرون زدگی درمان داره؟

آمین شود هرآنچه میپنداری🙂
سلام میشه راهنمایی کنید  من از پارسال دچار شقاق و بواسیر شدم اصلا تو عمرم یبوست شدید نداشتم.این ...

نه تنبلی نمیاره این خیلی خوبه

و راهکار بعدی اینه که اگه بعد یه مدت شربت قطع کردی

کشمش یه مشت صبح ناشتا بخور

بعد ظهر هم بخور و شب موقع خواب

دیگه یبوست نمیگیری

به خدا اعتماد کن ⚘
2738
سلام میشه راهنمایی کنید  من از پارسال دچار شقاق و بواسیر شدم اصلا تو عمرم یبوست شدید نداشتم.این ...

اینم بگم بعد اجابت مزاجت حتما تو تشت اب و نمک بشین یه ۱۰ مین

این واسه بواسیرت هم خوبه

شب موقع خواب سرکه سیب بزن با پنبه به بدنت بزار تا صبح بمونه

به خدا اعتماد کن ⚘
اینم بگم بعد اجابت مزاجت حتما تو تشت اب و نمک بشین یه ۱۰ مین این واسه بواسیرت هم خوبه شب موقع خواب ...

ممنون از راهنمایت مویز هم خوبه یا حتما کشمش باید باشه.من فردا دکتر طب سنتی نوبت گرفتم میخوام بدونم این زایده با حجامت یا زالو ازبین میره؟؟

آمین شود هرآنچه میپنداری🙂
ممنون از راهنمایت مویز هم خوبه یا حتما کشمش باید باشه.من فردا دکتر طب سنتی نوبت گرفتم میخوام بدونم ا ...

اره مویز که خیلی خوبه

اره برو زالو واسه بواسیر خوبه

به خدا اعتماد کن ⚘