2726

سلام خانوما.بنظرتون واسه کسی که میخواد طبیعی زایمان کنه فرقی داره بیمارستان خصوصی یا دولتی؟ بحث هزینه های بیمارستان خصوصی هم نیست.فقط میخوام بدونم خیلی فرقشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم آره

چون طبیعی یه استرس خاصی داره

باید محیط و ادمای اطرافت بهت ارامش بدن

فک نکنم بیمارستانای دولتی و پرسنلشون این حسو به خانم بدن

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
2728
خب اگ ادم مامای خصوصی و اتاق خصوصی بگیره تو بیمارستان دولتی چی؟

من هنوز تجربه نکردم

تو فامیلم طبیعی نداشتیم

همه سز بودن بیمارستان نیمه خصوصی

ولی من ترجیح میدم اگر طبیعی بخوام همون بینارستانی باشم که از لحاظ روانی فکر میکنم قابل اطمینانه

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
خب اگ ادم مامای خصوصی و اتاق خصوصی بگیره تو بیمارستان دولتی چی؟

منم مشکل شما رو دارم .طبیعی ام و به شدت میترسم میخوام برم خصوصی هرچند هزینه ش برامون سنگینه

تیکر یک سالگی پسر گلم😍
منم مشکل شما رو دارم .طبیعی ام و به شدت میترسم میخوام برم خصوصی هرچند هزینه ش برامون سنگینه

اخه واقعا ادم زورش میاد.چون صفر تا صدش تو زایمان طبیعی دست خود ادمه. اونا هیچ کاری برات نمیکنن که میخوان پن شیش تومن هزینه بگیرن

اخه واقعا ادم زورش میاد.چون صفر تا صدش تو زایمان طبیعی دست خود ادمه. اونا هیچ کاری برات نمیکنن که می ...

اره واقعا منم یکم بخاطر همین دو دلم ولی بیمارستانا دولتی بسکه بد شنیدم میترسم حداقل بنظرم ماما همراه بگیر

تیکر یک سالگی پسر گلم😍

صد در صد خصوصی

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

من بیمارستان خصوصی بودم

خیلی خوب بود ...یک کلمه حرف بی ادبی نزدن خب خوب رفتار کردن ..کارهای درمانی هم ک عالی

یکبار برای ان اس تی مجبوری رفتم بیمارستان دولتی...انقدر دلم برای زنهای اونجا سوخت اکر مجبور نیستین نرید 

چون هم شخصیت هم سلامتون رو زیررسوال میبرید

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
2706