2726
عنوان

خانواده سخت گیر

7473 بازدید | 56 پست

سلام دوستان

میخام از سخت گیری خانوادم بگم و بگین چیکار کنم واقعا دیگ خسته شدم

۲۲سالمه با دوستام بیرون نمیتونم برم چون نمیزارن تنها جایی ک میتونم تنها برم دانشگاه هس ۲ساله با یکی هستم هر بار باهاش میرفتم جایی با استرس و ترس تازع بابامم چون هر ساعت یبار زنگ میزد اگ بیرون بودم زنگ میزد باید برمیگشتم میترسیدم بیرون جواب بدم ک نکنه بفهمه الان دوست پسرم بخاطر من اومده شهر ما میمونه اما من نمیتونم برم بیرون باهاش مامانمم خبر داره و میدونه اما اونم پیش بابام زیر آبیمو میزنه حتی تلفتی حرف زدنامم میگ من چیکار کنم الان دیشب کلی حاضر شدم امروز قرار بود بریم ناهار اما شب مادرم باز زیر آبیمو پیش بابام زد اونم دعوام کرد تزسیدم برم ک نکنه بابام باز زنگ بزنه و بفهمه 

چیکار کنم واقعا نمیدونم😔😔😔

فقط اومدم بگم خوشبحالت چقدر دوست دارن تو فکرتن .....منم اگه یه الماس با ارزش داشتم وقتی میفرستادمش بیرون لحظه به لحظه تو فکرش بودم

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منتظری خانوادت بذارن با دوست پسرت بری بیرون؟

ن میخام درک کنن من ۲۲سالمه میتونم با دوستام برم بیرون میتونم اونام نباشن از خودم مراقب باشم میخام بدونن بزرگ شدم و حق انتخاب دارم

بنظرت این خانوادم میزاشتن؟سر کوچه هس دانشگاه هزار تا حرف میگن

خب ازشون پرسیدی که چرا اینطوری میکنن؟منم تا 17 سالگی محدود میکردن ازشون میپرسیدم میگفتن جامعه امن نیست انقد سرتق بازی دراوردم از 18 سالگی راحتم گذاشتن

اگه با نظر من مخالفی ریپلای نکن چون حوصله ی بحث ندارم

تا همینجا هم دوست پسر داری یعنی همون یه تیکه دانشگاه هم ک بهت اجازه دادن بری سوئ استفاده کردی از اعتمادشون ..اگه بیشتر اجازه میدادن دیگه چی میشد .....میدونی من همه جا میرفتم تو مجردی والبته دوست پسرم هیچ وقت نداشتم ولی اولین کاری ک کردم اعتمادشونو جلب کردم و قبولم داشتن ک میزاشتن برم ...شما احتمالا تو مرحله اعتماد سازی موفق نبودی و البته پدر مادرت حق دارن

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
پدرو مادرتو ول کردی چسبیدی به یارو غریبه🤔😳🤯 اگه قصدتون ازدواجه خب به خونوادت بگو این دزد و پلیس ...

مادرم میدونه بابام نمیتونم بگم میترسم

اره قصدش ازدواجه خانواده اش همه میدونن و شرایطتش بهتر شد میان خواستگاری

خب ازشون پرسیدی که چرا اینطوری میکنن؟منم تا 17 سالگی محدود میکردن ازشون میپرسیدم میگفتن جامعه امن نی ...

بخاطر جامعه میگن اما من خسته شدم نمیتونم ی بیرون با دوستام برم

بخاطر جامعه میگن اما من خسته شدم نمیتونم ی بیرون با دوستام برم

خب تا کی میخوان محدودت کنن جامعه ما همیشه فساد جنسی و اخلاقی توش بوده و قطعا این فساد ادامه داره😐تا کی خب

اگه با نظر من مخالفی ریپلای نکن چون حوصله ی بحث ندارم
2706