2737
2734
عنوان

بچه ها رفتم دکترگفت😐....چرا اخه....

378 بازدید | 14 پست

من سه بار سقط داشتم سه بارشم ۷ ۸ روز بعد تاخیر پری شدم

ینی بتا مثبت میشد اما بالا نمیرفت و پری میشدم

دیروز رفتم دکتر

بهم گفت شوهرت باید ازمایش اسپرم بده

البته شوهرم از اسپرم داده بود سالم بود همش نشونش دادم

اما گفت ن من اینو قبول ندارم باید تو مرکز ناباروری ازمایشو انجام بده...

بنظرشما ازمایشگاهای معمولی ممکنه اشتباه کرده باشن؟؟؟؟اخه همه چیزش کاملا سالم بود

ولی دکتر قبولش نکرد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب معمولا سقط بخاطر مشکلات اسپرمی هست راست میگه خیلی درصد خطاشون بالاست

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2738

بله احتمالش هشت و اینکه هر ازمایش ۶ ماه جوابگو هست سونو و اینجور ازمایش ها ۱ ماه احتمالش هست شوهرت ازمایشش خوب نباشه

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
امتحانش ضرر نداره  خودت همه چیت نرماله؟

والا من ازمایش تیروویدو اینا دادم فقط ویتامین دی پایین بود تیروییدم سالم

عکس رنگی انداختم سالم

رحمم مشکلی نداری تخمکزاری ام دارم بدون دارو فولی ۲۱ دارم

من میترسم مشکل ایمنی داشته باشم

والا من ازمایش تیروویدو اینا دادم فقط ویتامین دی پایین بود تیروییدم سالم عکس رنگی انداختم سالم رحم ...

امکانش هست حالا تو مرکز ناباروری بزار شوهرت ازمایش بده اونجا مطمئن تره اگ جوابش نرمال بود خودت بگو دکتر برات ازمایش بنویسه تا بررسی بشی چون سه تا سقط دیگ میشه سقط مکرر

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...

به نظر من که اصلا نرو آزمایش

هزینه شو بده به مغزیجات و موز و شیر و عسل از روزی که پریود میشی یک شب درمیون بده بخوره تا روز دهم،

اصلا هم نزدیکی نکنید از روز ۱۲ پریودت تا ۲۰ یک شب درمیون نزدیکی کن هم نطفه قوی میشه هم بدن تو تخمکگذاریشه

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2706