2733
2734
عنوان

یکم بشینید خونه هاتون خیلیامون بدبخت شدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 814 بازدید | 71 پست

خدا خودش به هممون رحم کنه

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

والا منم با شما موافقم من کل بارداریم تو خونه بودم از ترسم بعد یسری اطرافیانم همش گشت و گذار فقط به من میگن بیرون نریاااا خب لعنتی تو میری میای پیش من چه فرقی میکنه

خدایا هزار مرتبه شکر که منم مامان شدم من تو شهر غریبم خودت مواظبم باش . 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یکی از پرستارهای اشنای ما سالم سالم کرونا گرفت. تشنج مقاوم ب درمان کرده . بردنش ای سیو. از دیروز چند بار کد احیا خورده. احتمالا تا امروزم میمیره 😔😔😔😔😔

خداوندا تورا کم داشتن سخت است.  ... 

بخدا من چی بشه برم بیزون کاربانکی داشته باشم یا خیلی صروری باشه اداری باشه میرم کاملا تو خونه نشستم بیرونم برم ماسک و دستکش حتی اسانسور و درهامونم ضدعفونی میکنیم 

چندبار مهمونی دعوت کردن و یاخواستن بیان خونمون گفتم نه شرمنده بیماری باکسی شوخی نداره مسخرم میکنن که خیلی جدی گرفتی چه خبره مگه

تا خدا با من است زمانه با من است .
2731

من و خانوادم از کرونا ب اینور تو خونه ایم، پوسیدیم، ولی تا تموم نشه تکون نمیخوریم، خونه من با مامان و خواهرام فاصله اش چند تا کوچس، ولی هیچکدوم چند ماهه هم و ندیدیم، فقط با واتساب میحرفیم، فقط شوهرامون میرن سرکاراونم برای امرار معاش، نمیدونم بعضی ها چطور دلشون به اون پرستارای طفلک نمیسوزه، 

در زندگی از تصور مصیبت های بیشماری رنج بردم که هرگز اتفاق نیفتادند...

تا یه ماه پیش که کرونا کم شده بود اینحا میگفتی مهمونی نگیرین عروسی نگیرین 

اکثرا کاربرا آدمو میخوردن که کرونا با ما هست باید با زندگی باهاش عادت کنیم! بفرمایید عادت کنید ! 

حالا باز زیاد شده همه ترسیدن 

باز کم بشه همون وضع قبلی و ریلکس میشن 

2738

اره منم هیجانمیرم فقط خونه مادرشوهرم اونم بزورهمسرم نرم دعواراه میندازه 😪😞😞

انگارمادرشوهرم کروناداره چون سرفه میکنه ونفس تنگی داره کل علائماروداره 

بعدجالبش اینه دستشودرازمیکنه دست میده اگ کروناداشته باش منم میگیرم  

بخدا من چی بشه برم بیزون کاربانکی داشته باشم یا خیلی صروری باشه اداری باشه میرم کاملا تو خونه نشستم ...

هیچی فقط روزی 200 نفر میمیرن بقیه هم با مرگ دست وپنجه  نرم میکنن چیز خاصیم نیست😟

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍
واقعا منم از نفرین متنفرم خب بگو خدا یا هدایت کن مگه چی میشه

اره اینجوری بهتره ولی دیگه انتظار نباید داشت 

اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم اینک خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به شوری چشم اعتقادی نداشتم😔........دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ.........نی نی سایت و کاربرای نی نی سایت به من یاد دادند که اینجا نه می تونم درد دلم را بگم مورد تحکم قرار میگیرم نه میتونم در مورد مشکلات زندگیم بگم مورد قضاوت دیگران قرار میگیرم نه میتونم از خوشی های زندگیم بگم مورد خوشبحالت و حسودی دیگران قرار میگیرم و نه می تونم از مشکلات دنیایی بگم چون قطع کاربری میشم پس بنابراین سکوت میکنم.
بعدم نفرین نکن واقعا گریبان خود آدم را میگیره بهش پی بردم 

اره حرفت درسته ولی فشار اومده بمون ولی ی سریا درک نمیکنن

ناشنوا باش وقتی کهـ به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ💘🍀✨

به طرف میگن چرا از سد اب میخوری فهمتو کم میکنه 

میگه فهم چیه؟

میگن هیچی تو بخور

مصداق بارز این ادمهاست

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*

خیلی سخته قبول دارم . باید واقعا حد وسطو نگه داریم. وقتی اوضاع خیلی طولانی می شه دیگه نمی شه قرنطینه کامل و رعایت کرد ولی باید خیلی مراقب بود. من خودم برای خرید ساعتهای خلوتو انتخاب می کنم . پسرمم اگه بخام ببرم بیرون حتما وسط هفته و اخر شب که خلوت باشه می برمش یه جایی یه کم دوچرخه سواری کنه اونم صددرصد با ماسک والکل. با وضعیت خونههای الان که همشون یه وجبن و بدون حیاط نمی شه بچه هارو خونه نگه داشت.

نگران اين نباش كه زندگيت زيرورو شود از كجا معلوم زير زندگيت بهتر از رويش نباشد 
2706