2737
2734
عنوان

بچه دوم

231 بازدید | 19 پست

هر از گاهی متاسفانه میرم تو فکر بچه دوم باز به زور میام بیرون دوباره . از شرایطشم فقط مالیشو دارم بقیشو ندارم . کرونا هم که مهمترین علت نشدنه. میشه کمکم کنید کلا قیدشو بزنم یه جوری که دیگه بهش فکر نکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب شاید واقعا لازمه تو زندگیتون چرا میخوای از فکرش بیرون بیای؟

سنه خودتو شوهرتو بچه اولت چنده و چند ساله ازدواج کردین؟

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️
2731

اگه شرایط مالیت اوکی و شوهرت خوبه بیار

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
اگه شرایط مالیت اوکی و شوهرت خوبه بیار

شرایط مالی اوکی برا بچه دوم یعنی در چه حد؟

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️

من اختلاف بچه هام سه ساله خیلی سخته 

حتا فاصله شونو بیشتر کن

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
شرایط مالی اوکی برا بچه دوم یعنی در چه حد؟

من که نمیدونم عزیزم

ایشون گفت شرایط مالی داره

پس حتما میدونه میتونه از پس مخارج بر بیاد

بعدشم بچه با خودش برکت و نعمت میاره تو زندگی

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2738

منم میخواستم دومی رو بیارم از قبل عید تو فکرش بودم ک کرونا شد و منصرف شدم دوباره ک گفتن کدونا حالا حالاها هست دوباره تصمیم گرفتم رفتم دکتر ازمایشای قبل بارداری هم دادم ولی دکتر غددم گفت اصلا الان شرایط خوبی برا بارداری نیست گفت عاقلانه نیست منم پروندشو فعلا بستم

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
چقدر فاصله خوبه ؟ 

ببین بچه اول من ۳ سالش بود ک دومی اومد خیلی زود بود هنوز نیاز به توجه و حمایت های ما داشت ک دومی اومد.

من مشاور و اینا رفتم گفتن بهترین سنه ولی اینا همش نظریه های غربیه با سبک زندگی اونا که کلی امکانات دارن نه واسه ما که بچه باید تو آپارتمان بمونه از صبح تا شب

من اختلاف ۵ سال بیشتر رو بهتر میدونم

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2706