2703
2553

اصلا هیچ حسی ندارم کلا مدیریت ندارم تو زندگیم شوهرمو کاملا ول کردم همش گوش بفرمان خانوادشه وبهم اهمیت نمیده هرچی دربیاره خرج کنه دخالت نمیکنم (خسته شدم )

زندگیمم ک کثیف و بهم ریخته دستم ب کارنمیره 

چیکارکنم ازاین حس دربیام بیرون فکرام همش افکارمنفیه

اگه بخوای به این کارای شوهرت نگاه کنی همه زنای دنیا باید تاالان دست از زندگی و کارشون میکشیدن مردا همه همینن باید تو زندگیتو جوری اداره کنی که شوهرت جذب بشه نه اینطوری فراری میدیش 

لطفا برای سلامتی نی نی توراهیم صلوات بفرستید🌸🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اگه بخوای به این کارای شوهرت نگاه کنی همه زنای دنیا باید تاالان دست از زندگی و کارشون میکشیدن مردا ه ...

منظورت ازاینکه جووری زندگیتو اداره کنی ک شوهرت جذب شه چیه؟ واضح بگو دقیقا چ کارایی میتونم بکنم؟

علائم افسررگی داری؟ برو دکتر

خانومای نابارور نصف شبها که بیدار میشم براتون دعا می کنم.میگم خدایا دامن همه شونو سبزکن.🤲🏾 روزی که تو آمدی به دنیا عریان_ جمعی به تو خندان و تو بودی گریان_ کاری بکن ای دوست به وقت رفتن_ عالم به تو گریند و تو باشی خندان

ببین عزیزم باید بتونی خودتو اول مدیریت کنی بعد همسر و خونه زندگی ت

کلی کتاب و فایل اموزشی در مورد زن بودن هست و مدیریت خونه داری بخونی بهت کمک میکنه

من روش خودمه از زمان مجردی مینویسم

توام بشین یه  روز دو رزو یکهفته در مورد نکات مثبت منفی خودت توانایی نقاط ضعفت بنویس بنویس میخوای زندگی ت چطور باشه که نیست

خونه هر روز سعی کن یه قسمت ش مرتب کنی

اول به سروضع خودت برسی مراقب خودت باشی بعد دیگران

حال زن خونه خوب باشه بقیه خوبن

منظورت ازاینکه جووری زندگیتو اداره کنی ک شوهرت جذب شه چیه؟ واضح بگو دقیقا چ کارایی میتونم بکنم؟

من خودم سیاست رفتاری ندارم  ولی جاری و مادرشوهرم سیاست رفتاریشون اینه که تو محیط خونه اروم نگه میدارن و تمیزو‌مرتب خونه رو نگه‌میدارن شام و ناهار به موقع حاضر وخونه هم همیشه مرتبه جاریم خودش میگفت شوهرم گفته بدون تو خونه جهنمه پدرشوهرمم که‌وابسته مادرشوهرمه

لطفا برای سلامتی نی نی توراهیم صلوات بفرستید🌸🙏🏻
2714