2737
2734
عنوان

تجربه من از پرولاکتین بالا و آدنوم هیپوفیز و جراحیش

| مشاهده متن کامل بحث + 67017 بازدید | 430 پست
راستی یه سوال دیگه یادم اومد  هزینه عملتون چقدر شد؟ بیمه چیزیشو پرداخت کرد؟؟

بیمارستان دولتی عمل کردم..

شد 9میلیون و خورده ای

با بیمه تامین اجتماعی شد 4میلیون

که من آشنا داشتم کمتر هم شد..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من مارندران _ساری جراحی کردم پیش اقای دکتر شفیعی.. از کی نوبت گرفتین بررای جراحی؟؟  ش ...

میشه اسم دکتر بگین منم همین مشکل دارم البته قبل بارداری فهمیدم یعنی وقتی جواب ام ار ای اومد

که من اقدام کرده بودم فهمیدم یه توده 5میلی دارم گریهه میکردم ولی دکتر غدد گفت اصلااا مهم نیست هیچ دارویی هم نیاز نیست بخوری  تو باردهری بعد شیردهی بیا برات درمان کنم 

منم ساری هستم بهارین دکتر غدد رفتم 

سردرد های کمی دارم بیشتر  حالت گیجی ومنگی تو سرم دارم از ساعت 1تا 6 غروب 

بچه هم شیر خودمو میدم 

2728
بیمارستان دولتی عمل کردم.. شد 9میلیون و خورده ای با بیمه تامین اجتماعی شد 4میلیون که من آشنا داشت ...

میشه دقیقا توضیح بدین چه علامتی تو سرتون داشتین مدوام بود سردرداتون

ممنون که جواب میدین

ببخشید زیاد سوال پرسیدم بعد عمل دارویی دادن که طولانی مدت استفاده بشه یا موقتا؟

الان داروی داستینکس پیدا میشه من همش میگم یه سال دیگ که بچم از شیر بگیرم داستینکس پیدا میشه یا نه 

2738
میشه اسم دکتر بگین منم همین مشکل دارم البته قبل بارداری فهمیدم یعنی وقتی جواب ام ار ای اومد که من ا ...

غدد پیش دکتر بهار رفتیم؟ دکتر خوبیه👍

ببین دکتر سجاد  شفیعی توی خیابون فرهنگ ساختمان نیکان روبرو دنیای بازی مطب داره..تخصص ادنوم رو هم داره...و همچنین دکتر میثاق شفیع زاد هم خوبن...

هردوتاشون موقع عمل دکتر پورموسی متخصص گوش و حلق بینی همراشون هست..کار جفتشون عالیه..

من پیش سجاد شفیعی عمل کردم..

میشه دقیقا توضیح بدین چه علامتی تو سرتون داشتین مدوام بود سردرداتون ممنون که جواب میدین

ببخشید دیر جواب میدم اخه دیگه زیاد نمیام اینجا...

ببین سر دردم با سردرد دیگه متفاوت بود من گیجگاهم درد میکرد نمیتونستم سرمو رو بالشت بزارم...یا اگه از توالت فرنگی استفاده نمیکردم موفع نشستن یدفه ای سرم سیاه میشد و توی سرم نبض میزد. قشنگ موجشو حس میکردم...یا فکر میکردم تو کله م  و توپه..

همیشه بیحال بودم..

ببخشید زیاد سوال پرسیدم بعد عمل دارویی دادن که طولانی مدت استفاده بشه یا موقتا؟ الان داروی دا ...

نه دارو خاصی نداد..فقط قطره شستشو بینی رو مدام استفاده میکنم که بینی  و سینوس تمیز باشه چون یبار عفونت کرد تخلیه کردم😔.

فعلا دارو نمیخورم ولی گفت بعد ام اآر آی دوم و آزمایشات دادی اگه نیاز بود کابرگولین باید بخوری...

داستینکس هست مگه الان🤔؟؟؟

غدد پیش دکتر بهار رفتیم؟ دکتر خوبیه👍 ببین دکتر سجاد  شفیعی توی خیابون فرهنگ ساختمان نیکان روب ...

منم غذد پیش دکتر فرهاد مشایخ بخشی رفتم گفت بعد شیردهی برات چک میکنم ادونم 5میلی همچین گفت مهم نیست واقعا روحیه گرفتم چون باردار بودم 

دکتر پور موسی عالیه

ببخشید دیر جواب میدم اخه دیگه زیاد نمیام اینجا... ببین سر دردم با سردرد دیگه متفاوت بود من گیجگاهم ...

من انگار از داخل به گوشم فشار میاد پشت پیشونیم گیج میره  انگار عدم تعادل دارم  دکتر پور موسی میگفت گوشت سالمه سرم سبک نیست قبلنا تا شب هم به کار خونه میرسیدم الان نمیتونم  واینکه شبا خوبم از ساعت 1تا 6غروب همچین حالتی دارم برام عجیبه دراز میکشم هیچ علامتی ندارم واینکه تو جمع خوب خوووبم 

2706