2703
2553
عنوان

اینایی ک دعا میکنن کنکور تعویق بیفته

| مشاهده متن کامل بحث + 1322 بازدید | 147 پست
اخه میدونی از 1میلیونو بیشتررر شرکت کننده هیشکی نخونده فقط خواهر ایشون  زحمت کشیده خونده

طرف ۳ساله داره میخونه انقدر خودشو نمیگیره والا 

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قطعا هيچوقت كنسل نميشه چون بلاخره ضرر مالي داره براشون ولي اين تعويق براي اينه كه ما حوزه مناسب ندا ...

کنسلم نکنن تعویقم نندازن چون کاملا بیفایده س

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم یدونه خواهر تو واسه کل جامعه ملاک نیست  متوجه ای ناقل یعنی چی !؟

ناقلم نبود چون یه مامان بزرگ پیر دارم مشت مشت قرص میخور پیش بابا مینا زندگی می‌کنه اگه داشت تو یه خونه به اون میداد چون پیر مریض بود اولین نفر می‌گرفت چون رعایت کرده هیچیش نشد عزیزم بارعایت هیچکس هیچیش نمیشه بحث من وتو به هیچ جا نمی‌رسه نه تو من قانع میکنی نه من تورو پس دیگه بی خیال 😂😂😂

خدایا من ایمان دارم  به اینکه  هرکه دلش هوای توشودتوهوایش را داری
شاخص بیاد پایین چه فایده ای داره،ویروسه دیگه،با دونفرم پخش میشه و اوج میگیره،اگه درد کروناس ک هست با ...

درست میگی شما.

اگه همه ماسک بزنن و ضد عفونی بشه .فاصله هم که هست.نمی دونم ملت همه جا پخش هستن .نوبت کنکور که میشه تعطیل.

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
2720

عزيزم از نظر شما بيفايدس ولي از نظر اونايي كه تصميم گرفتن و قطعا بيشتر از ما ميدونن،نيست

حداقلش اينه شهراي جنويي ما شرايط بهتري براي ازمون دادن دارن 

کدوم شهری !؟

الان البرز وضع هشداره بیمارستانا جا ندارن 

دیروز جلو چشم ۵نفرو بردن سرد خونه و ۱۰نفر فقط واسه ۳ساعت اونم تو یه بیمارستان بود 

از کمبود جا تو حیاط زیر درختن مریضا میفهمی این یعنی چی 

دارن بیمارستان صحرایی میزنن البرز

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه میدونی از 1میلیونو بیشتررر شرکت کننده هیشکی نخونده فقط خواهر ایشون  زحمت کشیده خونده

من توهین نکردم کسی نخونده دلم برای یکسال هدر رفتن زحمت خواهرم میسوزه که تو توهین میکنی

خدایا من ایمان دارم  به اینکه  هرکه دلش هوای توشودتوهوایش را داری
2714
درست میگی شما. اگه همه ماسک بزنن و ضد عفونی بشه .فاصله هم که هست.نمی دونم ملت همه جا پخش هستن .نوبت ...

منم دردم اینه ک اگه واقعا کسی مشکلش کرونا باشه میدونه یه ماه تعویقی بیفایده س

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا
طرف ۳ساله داره میخونه انقدر خودشو نمیگیره والا 

همین والا 

من خودم اتاق عمل خوندم باز میخام کنکور بدم

الان 5  ساله باکنکور سروکار دارم اینقد ادعا ندارم 

طرف پرستاره اومده میگه شیلد بزن ماسک بزن برو امتحان بده بعد بچه ها میگن گرمه میگه خب 90 درصد حوزه ها کولر دارن

دیگه نمیدونه درد ما کولر نداشتن نیست 

اینه ک گفتن نباید کولر روشن باشه چون با تهویه هوا ویروس بیشتر پخش میشه

به نظرم از اونجایی که امثال بهتره خابگاه ها تعطیل باشن، اعلام کنن که هرکس توی دانشگاههای شهر خودش و اطراف شهر خودش بره ثبت نام کنه، به هردانشگاه هم یه ظرفیت بدن، از روی معدل برداره بچه ها رو

اگه بشر این اصل رو رعایت کنه قطعا دنیا جای قشنگ تری میشه:وقتی از اعماق وجودت احساس میکنی زندگیت رو نکبت فرا گرفته بچه دار نشو! 😒ظلمِ ظالم، جورِ صیاد، آشیانم داده بر باد... ای خدا، ای فلک، ای طبیعت... شام تاریکِ مارا سحر کن... 🤲😢😞😞😞مشغول قتل‌عام روزها هستم‌!💔ما دهه شصتیا تو زندگی ازهرچی میترسیدیم سرمون اومد، از هرچی نمیترسیدیم هم سرمون اومد، یه سری چیزای متفرقه هم بود اونا هم سرمون اومد، یه سری چیزا هم اصلا مربوط به ما نبود ولی سرمون اومد، یه چیزایی حتی وجود خارجی نداشت ولی اونا هم سرمون اومد، لامصب معلوم نیس کله ست یا میدان مغناطیسی😒😒😒 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کاش من حسنی بودم و توی دِه شلمرود، تک و تنهابودم، و عین خیالمم نبود که نه قلقلی نه فلفلی نه مرغ زرد کاکلی هیچکس باهام رفیق نیست، و تنها دغدغه ام این بود که تنها روی سه پایه، بنشینم توی سایه☹️☹️ من به فکرِ خستگی های پَرِ پرنده هام، تو بزن تبر بزن... من به فکرِ غربتِ مسافرام، آخرین ضربه رو محکمتر بزن🍁🍃اون درختِ سربلندِ پُرغرور، که سرش داره به خورشید میرسه منم منم، اون درختِ تن سپرده به تبر که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم، من صدای سبزِ خاکِ سُربی ام، صدایی که خنجرش رو به خداست، صدایی که توی بُهتِ شبِ دشت، نعره ای نیست ولی اوجِ یک صداست🌳🍃🍃سنگ است که میزند به سینه هرکس فقط برای خود😔 بیزارم از این خلقِ دورنگ و از ناکسان و هرکسی😒

اونایی که میگن دکتر پرستارا با شیلد و گان کار میکنن و شما هم قراره پرستار بشی پس میتونی سر کنکور بشینی

اولا همه قرار نیست پزشکی بخونن

دوما پزشکا و پرستارا به کاری مشغولن که چند ساله باهاش درگیرن و فعالیت مغزیشون به اندازه یه کنکوری که تو ۴ ساعت باید به ۷ یا ۸ درس مختلف پاسخ بده نیست

همیشه برنده باش ،آدم بازنده طرفدار نداره
ناقلم نبود چون یه مامان بزرگ پیر دارم مشت مشت قرص میخور پیش بابا مینا زندگی می‌کنه اگه داشت تو یه خو ...

خوبه دیگه وزیر بهداشت اندازه تو عقل نداره 😶

عزیزم ۶۰دیقه نهایی با تعداد ۱۰۰۰با ۴ساعت با تعداد ۷۰۰۰۰۰خیلی فرق داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کدوم شهری !؟ الان البرز وضع هشداره بیمارستانا جا ندارن  دیروز جلو چشم ۵نفرو بردن سرد خونه و ۱ ...

خب دیگه،پس باید کنسل کنن،تعویق بیفایده س

کدوم شهری !؟ الان البرز وضع هشداره بیمارستانا جا ندارن  دیروز جلو چشم ۵نفرو بردن سرد خونه و ۱ ...

دقیقن. ما که کادر درمان داریم توی اعضای خانواده یافامیل، بیشتر در جریانیم. من ویس های چنتا پزشک رو دارم از شرایط و اوضاع. یه چیزی در حد فاجعه ست. حتی میگن این روند درمانی که مردم پیش میگیرن درست نیست. 

عاشق و رند و نظربازم و می گویم فاش
2706