2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صغرا قبلنا فقط سیزی پاک میکرد اونم با کبری و شمسی و قزی ! حالا از کی آمپول زن شده ما خبر نداریم!

رفت تزریقات یاد گرفته 😂😂😂

خدایا من ایمان دارم  به اینکه  هرکه دلش هوای توشودتوهوایش را داری
2731
روسیه که باایران جون جونین مطمئن باش به ماهم میده ولی درعوضش چی بهش بدن الله اعلم

احتمالاخلیج همیشه فارس ک این همه ب خاطرجنجال کرذند. دریای خزروک ب انگلستان دادندفکرکتم

عشقم همسر م♥♥
dr.shadi.life

دکتر خوبیه ولی دنبال جمع کردن فالوور هم هست اگه مردم براش مهم باشه پیجشو نمی بست که فالو کنن بازکنه میذاشت همه در دسترس باشه ببینن مثل بقیه دکترا 

خدایا من ایمان دارم  به اینکه  هرکه دلش هوای توشودتوهوایش را داری
من حرف روسیه رو باور نمی کنم تازه واکسنم بسازه نمیزنم    

وقتی مقالاتشون به سازمان جهانی ارائه بده نمیتونن دروغ بگندودکترشادی خبراروازسازمان بهداشت جهانی نقل میکنه مثل ایران نیست ودرعرض دوروز کفت به مرحله حیوانی رسیدیم بدون اینکه گزارشی جایی منتشرکنه

2738
دکتر خوبیه ولی دنبال جمع کردن فالوور هم هست اگه مردم براش مهم باشه پیجشو نمی بست که فالو کنن بازکنه ...

خب ایشون که تبلیغی ندارن پس فالور می خوان واسه چی؟

والا ما كه دور و اطرافمون ويروس شناس و ميكروب شناس و پزشكن و روند توليد يك واكسن رو يه روند چند ساله ميدونن! اخبار تبليغاتي و قدرت نمايي كشورها چيز عجيبي نيس كه... ولي تا فكت علمي ندن ثابت نميشه!

احتمالاخلیج همیشه فارس ک این همه ب خاطرجنجال کرذند. دریای خزروک ب انگلستان دادندفکرکتم

دریای خزر رو دادن روسیه

خلیج فارس هم نصیب چینی ها شده مملکت ارث پدرشون که فضل و بخشش میکنند 

به یزدان که گر ما خرد داشتیم کجا این سرانجام بد داشتیم
2706