2726

واكسن دوماهگي براي منم خيلي سخت بود چون پاهاشون ضعيفه طفلكي ها ، بعدي ها بهتره ، خودتم دستت مياد چه كار كني ديگه ، من پريروز واكسن ١٨ ماهگي زدم قبلش انقدر استرس داشتم ، داشتم ميمردم ميگفتن خيلي بده ولي واسه من عالي بود عالي بهترين واكسن بود حتي يك دره هم پاش درد نگرفت تبش هم از ٣٨ بالا نرفت عالي بود خدا رو شكر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
واكسن دوماهگي براي منم خيلي سخت بود چون پاهاشون ضعيفه طفلكي ها ، بعدي ها بهتره ، خودتم دستت مياد چه ...

مگه میشه😳 18ماهگی به وحشتناک بودن معروفه😳

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
مگه میشه😳 18ماهگی به وحشتناک بودن معروفه😳

عالي بود تا حالا اينجور نبود برام ، من سر واكسن يكسال كه ميگن سبكه پدرم درومد ١٥ روز بعدش عوارض داد واي خدا سر هيچ بچه اي نياره تب ٤٠ درجه پايين نميومد نصف صورتش مثل اريون باد كرد اصلا يه وضعي ولي اين ١٨ ماهگي عالي بود عالي فقط نگران ١٥ روز ديگه هستم چون اون واكسن يكسالگي دوباره تو ١٨ ماهگي تمديد ميشه همونيه كه ميزنن به دستش 

عالي بود تا حالا اينجور نبود برام ، من سر واكسن يكسال كه ميگن سبكه پدرم درومد ١٥ روز بعدش عوارض داد ...

چرا واسه تو همه‌چی برعکس شد

واکسن یک سالگی خیلی راحته...

مگه هردو واکسنو تو یه روز نزدن واسش؟ وای واکسنای بچت خیلی عجیب غریب شد که، هردو واکسن 18 ماهگیو تو همون یه روز میزنن

چرا واسه تو همه‌چی برعکس شد واکسن یک سالگی خیلی راحته... مگه هردو واکسنو تو یه روز نزدن واسش؟ وای ...

آره ديگه يكي دست يكي پا تو يك روز اون واكسن كه به دست ميزنن همونه كه يكسالگي هم زدم mmr

چرا واسه تو همه‌چی برعکس شد واکسن یک سالگی خیلی راحته... مگه هردو واکسنو تو یه روز نزدن واسش؟ وای ...

ببين حتي پاش يكم هم درد نگرفت ميدويد ميرقصيد ، پريروز زدم همش منتظر درد پا بودم كه ميگفتن طفلكي ها خيلي درد ميكشن 

ببين حتي پاش يكم هم درد نگرفت ميدويد ميرقصيد ، پريروز زدم همش منتظر درد پا بودم كه ميگفتن طفلكي ها خ ...

مطمئنی درست زدن و اثر کرد؟ 😑 واجب شد برم سرچ کنم ببینم کسی تاحالا اینجوری بود، خیلی کنجکاو شدم ببینم واسه چندنفر اینطوری بود..آخه تو این همه سال اولین باره همچین چیزی میشنوم