2737
2734

حداقل یکی راهنماییم میکرد این بدرد ازدواج نمیخوره .شوهر عوضیم دبشب فقط بخاطر اینکه سیمکارتشودرآوردم تا بفهمم چه غلطی میکنه و قبلا خیانت درحد چت دیدم ازش و بشدت شک دارم بهش انقدرررر نفرینم کرد و فحشم داذ که فقط گوشامو بستم....تازه مخاطبینی که چندماهه از گوشیش ثبت کردم پاکش کرد .سیمکارتی هم که پریروز شک کردم به یه زنه که پیام داذه بود بهش  منم با همون خط به زنه پیام دادم و فحشش دادم .با دندون مث سگ هار البته بلانسبت سگ. تیکه تیکه ش کرد 😶.....مادرمم که چندوقت پیش بهم گفت منکه گفته بودم بدردت نمیخوره پس نیا آه وناله کن پیش من...البته که اصلا پشت من نیستن خانوادم.‌.فقط ارزومه یا من بمیرم یا شوهرم همین

من هنوز ازتویی که عاشقتم،متنفرم....

از کجا مطمئنی ب زن پیام میداده؟ ک بستی ب فحش اول مطمئن میشدی شاید دوستش بوده یا همکارش آبرو شو هم بردی

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم دوس داشتم سال ۸۸ با اینجا آشنا شده بودم؛مامان و خواهرام که درس زندگی بهم یاد ندادن؛حداقل از اینجا یه سری سیاست های به درد بخور یاد میگرفتم

یادمه مهمونی گرفت مادرشوهرم من عقد بودم؛بعد مهمونیاشونم شوی لباسه...بعد شب شهادت بود...منم سرم گیر کار و فارغ التحصیلی و...یه بلوز سفید خریدم با صندلای خیلی ساده...و شلوار برمودای جین! فک کن مامانم یه کلام نگفت دخترم لباس سفید نپوش شب شهادت! همه یجوری نگام میکردن😔

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

با دندون تکه تکه کرد؟!!!!!!خوب ایشون یه ریگ درشت تو کفششه کولی بازی در میاره که شما بترسی ول کنی 

شمام اگر راهی برای جدایی نداری بیخود تجسس نکن که این ادم بی ادب یهو بهت حمله نکنه به جاش به فکر یه مهارت پولساز و یه پس انداز حسابی باش که یه روزی به دردت میخوره خونتون روهم خالی نذار و در عین خونسردی نذار دیر بیاد خونه بعد از ساعت کاری 

مچ گیری از همچین ادم هوچی گری چه فایده داره؟یاکتمان میکنه یا شلوغش میکنه یا اخرش میگه همینه که هست هرکار میخوای بکن کسی که دل هیز و خائن داره ادم نمیشه این زن نشد بعدی اون دختر نشد بعدی کرم از خود درخته

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

خب ببینین کجا کم میزارین براشون که دیگه نرن جای دیگه. یه مدتی به خودتون برسین و کم تر بهشون گیر بدین. کلا تو کارشون زیاد دخالت نکنین. با همه مهربون باشین. ورزش کنین و برقصین. همیشه شاد باشین. اون موقع است که میاد سمت شما

یه صلوات برای سلامتی همه‌ی مامانا و باباها
از کجا مطمئنی ب زن پیام میداده؟ ک بستی ب فحش اول مطمئن میشدی شاید دوستش بوده یا همکارش آبرو شو هم بر ...

پیامهای زنه بود نوشته بود یعنی دوستم نداری؟سه تا پیام بود اخریش اینکه فقط برای ازدواج مزاحمت شدم ببخشید.پیام دیگه ای نبود ...که شوهرم قسم خورد من اصلا پیام نذاذم اون خودش کرم داشته

من هنوز ازتویی که عاشقتم،متنفرم....
2738
منم دوس داشتم سال ۸۸ با اینجا آشنا شده بودم؛مامان و خواهرام که درس زندگی بهم یاد ندادن؛حداقل از اینج ...

خودت باید عقلت میرسید لباس سفید نپوشی 

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2706