2726
عنوان

ربع سکه باید بدم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1403 بازدید | 147 پست

عزيزم شما به جيب خودت نگاه كن و اصلا در قيد رسم هايي كه فقط آسيب ميزنن نباش. اون زمان كجا وضع اقتصادي مثل الان بود .يك صدم دغدغه هاي الان تو زندگيا نبود . ربع سكه هم قيمتي نداشت .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون موقع میگم ۲۳۰ بود ربع سکه،یهو اینجوری تورم شد

من بودم شده از خرجم میگرفتم ربع سکه میدادم 

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ
2728
عزیزم خواهش میکنم کلا نرو. خواهش میکنم به خاطر تک تک ماهایی که از سوزش پوست دستمون و خس خس ریه هامون ...

کرونا داری

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ
عروسی رو همسرم گرفته چه ربطی به من داره ایا؟؟؟؟

خب شوهرت بده

مگه ربع سکه رفته تو جیب پدرش که بده عجبا همین کارا مردا رو پررو و پرتوقع کرده

مگه الان ایشون ربع سکه یا هرچی بده میره تو جیب عمه؟؟؟خب نه.دارم میگم اگه پدرش دعوت باشه و اگه قرار به جبران باشه باید جبران کنه.اون برا بچه این اورده این برا بچه اون میبره و تمام.سادس 

مگه الان ایشون ربع سکه یا هرچی بده میره تو جیب عمه؟؟؟خب نه.دارم میگم اگه پدرش دعوت باشه و اگه قرار ب ...

اصلا باید شوهرش بده

سلام . ببین عمه برات ربع سکه گرفته ، نه خود پسرعمه . اگه اون گرفته بود هنوز یه چیزی . الآن وظیفه ی پدرتونه که درمورد این‌موضوع فکر کنه نه شما ، این که از این .

دوم درسته هرکی هدیه داد ، درعوضش توقعی هم داره ، اما مگه شما انتخاب کردی گفتی برام ربع سکه بیار ؟! خودش خواسته . درضمن اگه شعور کافی داشته باشه شرایطتونو درک می کنه و نهایتا به نظر من تو همچین موقعیتی پونصد کافیه .

اگه جایی بود ک شبیه تو داشت دلم یک دونه عین تو می خرید ❤بابا❤ . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . می شه واسه بابام فاتحه و صلوات بفرستین ؟ ان شاالله ثوابش ب عزیزای آسمونیتون برسه . ممنونم 🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . یا جوادالائمه ادرکنی
عروسی نمیرم کادو میفرستم بد نیس ۵۰۰؟

نه بابا چه بدی...الان کار حضرت فیله سکه خریدن ول کن بابا اونموقع اومدن ۱۸۰ ورودیشون شده درواقع ۵۰ تومن به شما کادو دادن. الان توقع سکه ۳ تومنی از شما دارن! ول کن بابا ناراحتم میشه به ورک شما الام داری ۱۰ برابرشو میدی تازه عروسی هم نمیری! منکه بودم کلا نمیدادم همونم😐 شوهرت چه گناهی کرده بخواد ۳ میلیون هزینه کنه تو این گرونی به فکر خودت باش عزیزم

کاربری قبلی ۹۶/۹/۱۵
2706