2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

من ی خاستگار داشتم۱۷سالم بود پسر های فامیل های دوره ی ۳ماهی هی دورم میچرخید تا جواب مثبت بهش بدم منم بچه بودم و خودم دوست پسرداشتم و عاشق دوست پسرمم بودم ی روز بهش گفتم من دوست پسردارم و شماروهم نمیخوام دست ازسر خانوادم بردار خیلی ناراحت شد و رفت بعدم چندسال دقیقا باهم ازدواج کردیم اول اون زن گرفت دوماه بعد من ب دوس پسرم نرسیدم و زوری زن شوهرم شدم ....الان ک میبینم چه پسر ماهیه و خانوادش چقدر خوبن و هوای زنشو دارن و اونوقت خانواده شوهرمن چقدر فضول و بی ادبن دلم میخواد خودمو بکشم ک چرا بچه به اون خوبی را ول کردم ....البته نمیدونستم واقعا ب عشقم نمیرسم وگرن همون روزا با اینکه بچه بودم ب ازدواج باهاش تن میدادم 

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
یه سوال چرا به دوست پسرت نرسیدی پس؟

خانوادم نذاشتن ...بابا نداشت کمک خرج خانوادش بود بعدم ی شهر دیگه بودن ....خانوادم بهونه اوردن 😔 

بیشترم قسمت بود 

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
خانوادم نذاشتن ...بابا نداشت کمک خرج خانوادش بود بعدم ی شهر دیگه بودن ....خانوادم بهونه اوردن 😔&nbs ...

مثل خانوادهی من

عشقم تو عقد جدا شده بود  

با فامیل دورشون

2706