2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فال چی؟؟؟

خدایا شکرت بابت گل پسری ک بهم دادی همیشه توخواب و بیداری محافظش باش 🤗امیدوارم تک تک منتظرا دامنشون سبز بشه 👩‍👦‍👦👩‍👦👩‍👧‍👧👩‍👧‍👦👩‍👧🙏💋واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرس چیزیش نیست فقط میخام همیشه صحیح وسالم باشه (ممنون از همگی)😍جواب یه سری کاربرای عقده ای که از تربیت خانوادگی درست  بهره مندنیستن رو نمیدم چون دلم نمیخواد سطح خودمو با جواب دادن به آدمای بی ارزش پایین بیارم😊 جواب ندادم دلیلشو بدون😉
2728

من گرفتم گفت حاظر جوابی ب اشپزی و شیرینی پزی علاقه داری مرتب و با نظمی لحظه نزدیک ب ازدواجت 2تا خواستگار میاد همزمان از خانوادت دور میشی نور چشمی میشی 2تا بچه تو سرنوشتت هس همش برام اتفاق افتاد جز دوتا بچه البته هنوز عروسی نکردم عقدم

2738
مثلا چیا بهتون گفت😮

گفت بین اسم  حمید و سعید و مجید اسم شوهرتون یکی از ایناس درست بود سعید شد ...

گفت تودوران عقد خیلی مشکل واستون پیش میاد درست گفت ...

گفت با سختی بچه دار میشی ولی دوتا بچه تو سرنوشتته ی دختر ی پسر ...دقیق هم درست گفت هنوز که نتونستم بچه داربشم بعد چندسال ...

گفت ی زهرا نام میاد تو زندگیت باید فقط درمقابلش ساکت باشی وگرنه زندگیتو باحرفاش خراب میکنه مادرشوهرمه😒

گفت پدرو مادرت یا اعتیاد دارن یا معتاد میشن متاسفانه همین شد ...اون موقع داشتن ولی ما خبر نداشتیم 😭

بعدم با ی پسری ۴سال دوست بودم گفت ازهم جدا میشین و سرنوشتتون اصلا باهم نیس تو ازدواج میکنی و اون ۱۳سال بعد ازدواج میکنه تاالان ۸سال و نیم ازش گذشته و اون هنوز مجرده ...

چندموردم درمورد درسم گفت ک راس بود ....خیلی دنبالش گشتم ک پیداش کنم زنه را ولی نشد ک نشد 

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
وای خدا منم میخوام😓 میشه پیداش کردین به منم خبر بدین

عزیزم من اتفاقا تو همین سایت چندبار هی گفتم اگه کسی میدونه کجاس ادرش و شماره بده یه چندتایی هم شماره بهم دادن تماس گرفتم ولی دروغ بود ب اسم اون خانم بود و خودش نبود فقط بازار دزدی را باز کرده بودن ب اسم اون خانم ....اگه پیداش کردم حتما 

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
من قهوه و تااروت گرفتم

چطوری اگه شماره داره میشه بهم بدی

خدایا شکرت بابت گل پسری ک بهم دادی همیشه توخواب و بیداری محافظش باش 🤗امیدوارم تک تک منتظرا دامنشون سبز بشه 👩‍👦‍👦👩‍👦👩‍👧‍👧👩‍👧‍👦👩‍👧🙏💋واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرس چیزیش نیست فقط میخام همیشه صحیح وسالم باشه (ممنون از همگی)😍جواب یه سری کاربرای عقده ای که از تربیت خانوادگی درست  بهره مندنیستن رو نمیدم چون دلم نمیخواد سطح خودمو با جواب دادن به آدمای بی ارزش پایین بیارم😊 جواب ندادم دلیلشو بدون😉
2706