2726

سلام به خانمهای عزیز.من فرهنگی پیمانی هستم و دارم برا مرخصی زایمان اقدام می کنم.کسی تجربه داره که چطور میشه مرخصی ۹ماهه گرفت.و از چه زمانی باید برای شکایت اقدام کرد؟

بنظرم شکایت کردن درست نیست.

من خودم کارمند ارگان دولتی هستم و قراردادی ام و بیمه تامین!! شش ماه مرخصی تامین هست و اکر بخوام شکایت کنم سه ماه دیگه رو هم میده!!!

ولی ادارمون گفت سه ماه دیکه رو هم اداره میده

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید 6 ماه تمام شده باشه ولی از واحد اداری باید بپرسی  ما کارهای شکایتمون رو خود اداره انجام ...

ممنون عزیزم.اخه میگن قبل از اتمام مرخصی باید اقدام کرد.

2728
بنظرم شکایت کردن درست نیست. من خودم کارمند ارگان دولتی هستم و قراردادی ام و بیمه تامین!! شش ماه مرخ ...

روال قانونیشه برا دریافت سه ماه مرخصی که تامین اجتماعی نمیده.

من تو بخش خصوصی کار میکنم و برای ما 6 ماهه مرخصی زایمان . تا یک ماه بعد زایمانت فرصت داری که بری شرکت بیمه ، مدارک هویتیت رو میبری بعلاوه گوای پزشک که متنش بنویسه نامبرده بدلیل زایمان سزارین یا طبیعی نیاز به ... ماه مرخصی و استراحت دارد. میبری اونام یه فرم میدن میاری محل کارت رییست امضا میکنه و مرخصیت شروع میشه . تو این چندماهی هم که در محل کارت نیستی باید هر ماه اسم تورور تو لیست بیمه بنویسنا و جلوش کارکردت رو صفر بزنن . اگه اسمت رو تو لیست نزنن برات مشکل میشه . هر ماه لیست بیمه تو بعلاوه یه فرم که بیمه میده کارفرمات امضات میکنه و میبری شرکت بیمه . مقرری تم هرماه رو ماه بعد میدن. یکم اذیت میکنن.

خدایا اونی رو که بی ارزشم کرد رو نمیبخشمش 
من تو بخش خصوصی کار میکنم و برای ما 6 ماهه مرخصی زایمان . تا یک ماه بعد زایمانت فرصت داری که بری شرک ...

ممنون از راهنماییت عزیزم.یعنی اگه قید نشه نوع زایمان،فرقی می کنه؟موقع حق بیمه کم کردن خوشحالند.وقتی باید به تعهداتشون عمل کنند،اذیت می کنند.

مرخصی ۹ ماهه است. ولی تا ۶ ماه اداره حقوق میده از اون به بعد باید پرونده بره تامین اجتماعی حقوق از س ...

امور اداری ما برعکس می گه.شش ماه رو تامین می ده و بعد شکایت سه ماه رو اداره خودمون.

امور اداری ما برعکس می گه.شش ماه رو تامین می ده و بعد شکایت سه ماه رو اداره خودمون.

ادارتون درست میگه من هم همین کار رو کردم ، ۶ ماه تامین اجتماعی داد و ۳ ماه رو خود اداره

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
ادارتون درست میگه من هم همین کار رو کردم ، ۶ ماه تامین اجتماعی داد و ۳ ماه رو خود اداره

سلام.در مورد روال کارتون توضیح می دین؟برا تامین اجتماعی چه مدارکی بردین؟ برای شکایت چطور؟ممنون

با اجازه استارتر منم یه سوال بپرسم  از هفته چند حاملگی می شه به مرخصی زایمان رفت؟

تا اونجاییکه می دونم حداقل چهار ماه از مرخصیتون باید بعد زایمان باشه.البته اگر شرایط بارداریتون خاص باشه فکر کنم استعلاجی هم بدند بدون کسری از مرخصی زایمان.

2706