2726
عنوان

صبح ظهر شب

210 بازدید | 25 پست

حوصله هیچی و هیچکی و ندارم. خونه زندگیم بهم ریختست. فقط رو تخت اتاقم دراز میکشم و سرم تو گوشیه. اینکه نشد زندگی😓😓😓😓

شماها برنامه ریزی دارید؟چطوری من نمیتونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الان یکی میاد خونتون پاشو آب و جارو کن 😩

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
گوشی رو بزار کنار همه چیز حل میشه، 

گذاشتم.یکروز ولی بازم دراز میکشم. دوست ندارم کار کنم. در حد یک غذا پختن فقط کار میکنم اونم‌محبورم. سینک همیشه پره ظرفه. میخوام نهار بکشم چهار تا بشقاب و قاشق میشورم

پختن ناهار و شام 

عصرها میرم پیاده روی کنار ساحل

گلدوزی و روبان دوزی و کیک پزی کلا از این کارها 

درست کردن وسایل با لوازم دورریختنی 

و...

همش گوشی شاید سه ساعت یا کمتر دست بگیرم 

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
کرونا که اومده هیچکی نمیاد خونمون. منم خیالم راحت تر شده

خب برا دل خودت پاشو تمیز کن 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2706