2737
2734
عنوان

معظلي به نام ناهار چي درست كنم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 46 پست

من الان ۹ ماهشه ولی یه چیزایی رو میپسنده مثل برنج و ماش البته من کته درست میکنم برای خودمون دوست داریم 

ولی کار خوبی میکنی جدا درست میکنی برای بجه نمک سمه تا میتونی کم نمک یا بی نمک بپز

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه كته هم بدارم بازم اونقدر كه واسه اونو شل ميكنم كه نيست همش ميترسم سر دلش بمونه ميگم ٩ تا بيشتر د ...

شما حساسیت بی مورد داری ، یکمی با پشت قاشق براش نرم کن 

۹ تا دندان کافیه که بتونه غذای خودتونو بخوره

2728
من الان ۹ ماهشه ولی یه چیزایی رو میپسنده مثل برنج و ماش البته من کته درست میکنم برای خودمون دوست دار ...

آره نمك نميزنم اكثر اوقات بعد به نظرم غذاي خودمون روغني و چرب و ايناس ولي شنبدم تنبل ميشه تو جويدن نميدونم والا 

من دوسالشه از ۱۰ماهگی سر سفره نشوندمش و غذای خودمونو دادم بهش الانم دیگ خودش بلد میخوره 

ناهارم سر کارم از دیروز خورش بادمجون و بزنج مونده میخوریم 

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
2738
از چه نظر دردسر داره ؟ شنيدم تو جويدن تنبل ميشن 

هم جویدن 

هم اینکه فقط مدل غذای خودشونو دوس دارن 

دخترم الان لقمه میخوره مث بزرگا 

انواع میوه رو میخوره 

به پسرم اینقد پوره میوه دادم خود میوه رو قبول نمیکرد

به هرحال تجربه من بود 

من تو همه مهمونیا مشکل داشتم

کاربر جدید نیستم 😊
آخه كته هم بدارم بازم اونقدر كه واسه اونو شل ميكنم كه نيست همش ميترسم سر دلش بمونه ميگم ٩ تا بيشتر د ...

😆😆بابا بزرگ شده خیالت راحت.همون غذا خودتون رو بهش بده‌..ما ههمون تو این سن بهشون غذای خودمون رو دادیم اصلنم رو دلش نموند و خیلیم خوب هضم شد و الانم بزرگ شدن بچهامون

چشمات ببند ...وانمود کن نمیبینی...تا ارامشت بهم نخوره...  
شما حساسیت بی مورد داری ، یکمی با پشت قاشق براش نرم کن  ۹ تا دندان کافیه که بتونه غذای خودتونو ...

کاملا موافقم 

بعدشم اگر میخوای بیشتر بهش برسی بجای اینکه برنج رو جدا براش درست کنی، این مرغ های هورمونی رو بهش نده، یا مرغ سبز براش بگیر یا کبک و بلدرچین، من هنوزم به دخترم که  هفت سالشه بلدرچین میدم، مرغ سبز هم باهاش براش جوجه کباب درست میکنم 

2706