2737
2739
عنوان

مقصر کیه من یا شوهرم

499 بازدید | 30 پست

بچه دیشب هم خیلی دلم گرفته بودو گریه کردم شوهرم اومد گفت چته منم گفتم دلم گرفته 

اونم همینجوری رفت پایین ماشینا شست خیلی ناراحت شدم ک نیومد پیشم و ارومم کنه

وقتی کارش تموم شد اومد پیشم گفت چته اینا منم گفتم اونموقع ک داشتم گریه میکردم ک نیومدی حالا اومدی .هر چی گفت باز لج کردم رفت میوه اورد بالا سرم داشت میخورد صداش میوه خوردش رو مخ بود منم با صدای بلندگفتم  برو انور بخور من حالم خوب نیس تو میوه میخوره بعدم گفت برو پیش یه دکتر

بعدش پرسیدم یعنی چی برو پیش دکتر گفت پیش یه مشاوره اخه خیلی دعوا میکنی بامن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ینی الکی دلت گرفتع بود ؟ زیاد پیش میاد دلت اینجور میگیره و گریه میکنی؟ شاید براش عادی شده

راستش  خیلی قهر میکنم همیشه سر یه چیز الکی با شوهرم قهر میکنم 

ولی ایندفعه قهرم از دل گرفتن بود

راستش  خیلی قهر میکنم همیشه سر یه چیز الکی با شوهرم قهر میکنم  ولی ایندفعه قهرم از دل گرف ...

یه کاری نکن وقتی یه موضوع مهم پیش اومد جدیت نگیره، جوری خوب و مهربون باش که یه روز اوقات تلخیت به چشمش بیاد.

ناز ریختن هم جا داره هم اندازه، از حد بگذرونی بیمزه میشه

چقدر لوس بازی درآوردی از در اومده بی دلیل گریه میکنی میگی دلم گرفته😑منم خسته از راه برسم ببینم یکی داره بی دلیل گریه میکنه میرم یه جا صداشو نشنوم بعدش اومده باهات حرف بزنه دوباره خودتو لوس کردی میره میوه بخوره بهش ایراد میگیری چون تو ناراحتی قرار نیست اون خودشو بکشه بعدشم برای اینکه دلت نگیره توقعتو از اطرافیانت کم کن خوب میشی

2706