2726
عنوان

با افسردگی بعد از رابطه چکار کنم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4301 بازدید | 60 پست
ببین با چه چیزایی حالت خوبه و بهت خوش میگذره عذاب وجدانم نداشته باش یه بار زندگی میکنی خودتو درگیر ...

اخه خیلی تحقیرش کردم 

خیلی مطلقه بودنشو زدم تو سرش😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا عذاب وجدان

چون تو عقد جدا شده بود

خیلی زدم تو سرش

هر حرفی میزد به غرورم بر میخورد منم سریع گذشتشو میاوردم جلو چشش 

در اخر بهم گفت یه بار دیگه پیام بدی زنگ میزنم به بابات

نگران نباش عزیزم گذر زمان درد آدمو خیلی کمتر میکنه  تمام چیزایی ک تورو یادش میندازه از بین ببر ...

نمیشه که اون تنها ادمی بود بعد ۲۸ سال زندگی دوسش داشتم

اما پدر مادرم زندگیمو خراب کردن

2728
اخه خیلی تحقیرش کردم  خیلی مطلقه بودنشو زدم تو سرش😔

خدا سرت نياره صلوات 

ازش عذر خواهي كن و استغفار

قطعا بنده خدا دست خودش و خواست خودش نبوده كه اين مدلي عقد كنه 

خدا رحم كنه بهت 🤭🤭

✨❤️🌟و خدايي كه به شدت كافيست✨❤️🌟
دنیا به آخر نرسیده که عزیزم برو جلسات مشاوره تو ادامه بده ذهن آدم ها خیلی خیلی قوی تر از اونیه که ...

امضات عالی

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
خودت میذاشتی جاش منم دوروز دیگه میخوام جداشم اگه خواسم ازدواج کنم باید بزنن تو.سرم ک مطلقم؟

خودش میدونه من عاشقشم 

ولی حرفایی میزنه میگه خواستگار نداری و کو خواستگار 

خواهرش منو خورد کرده

تو چند سالته؟ تو عقد جدا میشی😔

خودش میدونه من عاشقشم  ولی حرفایی میزنه میگه خواستگار نداری و کو خواستگار  خواهرش منو خو ...

من25

تمیدونم.بتونم.یانه.منم دوسش.دارم ولی حس میکنم اصلا تو این رابطه نباید باشم.حس میکنم اصلااشتباهی وارد یه دنیای دیگه شدم 

اصلا اطمینانی ب ایندم ندارم.حس میکنم هیچ اینده ای با این اقا ندارم.اصلا این اون چیزی نبود ک از ازدواج انتظار داشتم

فقط ازخدا میخوام زودتر مهرش از دلم بره خودم خلاص کنم

من ب نفسای شما ایمان دارم، برام دعا کنید، منم براتون دعا میکنم😃
من25 تمیدونم.بتونم.یانه.منم دوسش.دارم ولی حس میکنم اصلا تو این رابطه نباید باشم.حس میکنم اصلااشتباه ...

عقدی؟؟

ببین تو هم اگه دلشکسته هستی یه نگاهی به تاپیکای من میکنی😔

دارم روانی میشم

خودش میدونه من عاشقشم  ولی حرفایی میزنه میگه خواستگار نداری و کو خواستگار  خواهرش منو خو ...

هیچ دلیل محکمی هم برا طلاق ندارم

از درون داغونم کرده

یمدت میگفت ازقیافت بدم میاد هزارتا خوبی هم ک داشته باشی با این قیافه نمیخوامت.گفتم باشه پس جداشیم خونوادمم اعصابشون بهم ریخت مگفتم مگه چته قیافت مگه چشه کم خاستگارداشتی تو؟؟ب غلط کردم افتاد.دروغ میگه مداااام.

توخیابون پرو پاچه زنا نگا میکنه میگه نگا کن زن باید پاهاش مثل این چاق باشه.

مدام میگه من حق دارم چهارتا زن بگیرم.میگه من فلانی رو کردم با فلانی بودم.بعد میگه شوخی کردم

اگه اعتراضی کنم میگه جداشو برو دنبال کارت

نمیدونم اینا دلیل میشه ک من جداشم یانه؟

اگه میشه چراجدانمیشم

اگه نمیشه چرا روانی شدم حال هیچکس ندارم

من ب نفسای شما ایمان دارم، برام دعا کنید، منم براتون دعا میکنم😃
2706