2726
عنوان

راهنمایی در دوران باردای

149 بازدید | 32 پست

صبح بخیر دوستان

من دیروز آز بارداری دادم و مثبت شده و ۵ هفته و شش روزمه..البته خیلی غافلگیرانه چون تنبلی تخمدان و pco بودم اصلا فکرنمیکردم با یه رابطه محافظت نشده باردار بشم..

من دو هفته پیش جراحی دندون نیش نهفته انجام دادم و آموکسی سیلین و پروفن خوردم، بنظرتون رو بچه تاثیر گذاشته..دیروز سونو رفتم هنوز قلب بچه تشکیل نشده،تاکی وقت داره قلبش تشکیل بشه؟؟

عزیزم آموکسی سیلین الانم میتونی بخوری، پروفن رو دیگه نخور،، تایه هفته دیگه باید تشکیل بشه، شما ده روز دیگه برو سونو، مبارکه

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اسپرین ۸۰ بگیر بخور واسید فولیک انشاءالله تشکیل شده باشه

دیروز با دکتر مشورت کردم..چیزی بهم نگفتن بخور

تغذیه این دو هفته ام افتضاح بوده

چون تهوع و بی اشتهایی داشتم فقط قرص ب۶ و انداستوور۴ و برا سوزش معدم کپسول لانسوپرازول بهم دادن...خوردن اینا مشکلی نداره؟؟

گفتن یه هفته دیگه وقت داره... بنظرتون جراحی روش تاثیری نزاشته:؟؟

ببین عزیزم خیلیا هستن مث جاری من اصلا خبر ندارن باردارم تا 9 هفته‌ اینقد هم مسکن و اینا مصرف کرده

اما خدا باز بچش براش نگه داشته و پسر هست چون پسر خیلی راحت سقط میشه 

تا خدا نخواد هیچ نمیشه بسپار دست خدا ک مطمعن باش خودش بخواد بهت میده نخواد میگیره این جراحی و قرص اینا فقط یه بهونس

یعنی من جاری خودم دیدم ب این حرف ایمان آوردم چون هم دندونش درست کرد هم یکسر مسکن قوی مصرف می‌کرد برا درداش و چون نمی‌دونست بارداره برا تاخیر پریود یکسر زعفران دم کرده غلیظ می‌خورد و راه رفتن و فشار ب خودش می‌آورد ک پریود بشه اما کار خدارو دیدی بچش ماشالله الان 6 ماه و نیم سالم انشالله قسمت همه اونایی ک بچه میخوان بشه 

برای سلامتی نی نی ازتون تمنا دارم یه صلوات بفرستید
ببین عزیزم خیلیا هستن مث جاری من اصلا خبر ندارن باردارم تا 9 هفته‌ اینقد هم مسکن و اینا مصرف کرده ا ...

میدونم ولی من یه مشکل برا جراحیم پیش اومده ... چون ریشه دندونم تو بینی ام بوده دماغ و دهنم به هم راه پیدا کردن..آب از دهنم میره تو دماغم خیلی نگرانم ..میخاستم اقدام کنم برا سقط ولی میترسم..چون از لحاظ دهنی شرایط جالبی ندارم

امروز نوبت دندون پزشکی داشتم بخاطر بارداری نرفتم..تو دوراهی گیر کردم

منم هیجده هفته وسه روزمه میخوام برم چک کردن ضزبان قلب استرس دارم سع روز حرکتی ازش حس نکردم دعا کنین& ...

عزیزم بارداری اولته؟؟؟ چند هفته حرکاتش رو حس کردی؟

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
2706