2703
2553

من مادرشوهرم پشت تلفن داد میزد برووووو برا پسرم هزارتا بهتر از تو ریخته.ازهمپنجا کلا خودم قط رابطه کردم ولی شوهرم خودش مرتب میره.بهترین تنبیه برا ادما اینه خودتو ازشون بگیری ک زجر بکشن.چون شوهرم خودش میره نمیتونن هیچ حرفیم بزنن ک ای بچمونو نمیبینیم.منم وقتی میره نه زنگ میزنم نه هیچی ک تاهروقت خودش میخاد وایسته.پدرو مادر اینن ازینم توقع دارن بااون اذیتایی ک منو کردن باز خیلی دارم لطف میکنم ک شوهرمو پر نمیکنم.الانم مث ادم بی دخالتشون دارم زندگی میکنم.خاهشا هی نیاد بگید فلانو اینا.هرکسی بر اساس شرایطش صلاح میدونه ک چه کاری درست تره و طرف مقابل چجوری ادم میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید بهتر این بود ک اصل قضیه رو بگم بعد نظر خاهی کنم ولی چون مفصله نشد ک بگم 

داخل اصل قضیه بهانه تراشی هست. چیزی که اصله اینه که تو آدم ارزشمندی هستی و قدرتشو داری نذاری کسی ناراحتت کنه...

من تجربه شو دارم که میگم . موثرترین راه کنترل رابطه اس نه قطع و قهر

چه بکنه مجبوره 

سرش نق میزنم میگم بهشون زیادی رو دادی ناراحت میش میگ چیکار کنم توروشون دربیام میگ توهم لنگ پدرمی فقط فکر خودتی اصا درکم نمیکنی ی روز ازدست همتون فرار میکنم میرم گم وگور میشم میگ اونجا میرم اونها توفشارم میذارن خونه میام تو نق میزنی

عضو تاپیک لاغری بامدادخمار 💙عضو گروه آبی💙                    شروع رژیم:۰۱/۱۱/۱۴                 وزن شروع:۸۰.          وزن هدف:۷۰.   وزن ۱۱/۳۰-->۷۷.۶۰۰🤞     وزن۱۲/۷-->۷۶.۵۰۰🤞   وزن۱۲/۲۱--> ۷۵.۶۰۰🤞   وزن۱۲/۲۸-->۷۴.۳۰۰🤞     وزن ۰۲/۱/۶ --> ۷۳.۲۵۰🤞من باید بتونم بااااید ثابت کنم که میتونم
2456
خب قطع رابطه مشکلو حل نمیکنه فقط صورت مسله پاک میشه شما میتونی رفت وآمد خودتو خیلی کم کنی در حد سر ز ...

شوهرهای شماهم زود زود ب ننه هاشون سر میزنن

عضو تاپیک لاغری بامدادخمار 💙عضو گروه آبی💙                    شروع رژیم:۰۱/۱۱/۱۴                 وزن شروع:۸۰.          وزن هدف:۷۰.   وزن ۱۱/۳۰-->۷۷.۶۰۰🤞     وزن۱۲/۷-->۷۶.۵۰۰🤞   وزن۱۲/۲۱--> ۷۵.۶۰۰🤞   وزن۱۲/۲۸-->۷۴.۳۰۰🤞     وزن ۰۲/۱/۶ --> ۷۳.۲۵۰🤞من باید بتونم بااااید ثابت کنم که میتونم
2714

نکن این کارو 

سعی کن مهارتهای زندگی رو یاد بگیری 

در هر حال شوهرت نمیتونه قطع رابطه کنه دیر یا زود بر میگرده طرفشون

و تحملش خیلی سخت میشه برات 

ضمن اینکه آدم بده  هم میشی  تو

يَا رَادَّ مَا قَدْ فَاتَ   

من الان حدود ۴ ساله که کاملا قطع رابطه کردم نه خودم‌نه همسرم اصلا ندیدیمشون حتی صدای همم نشنیدیم چون به این نتیجه رسیدیم که اونا آرامش زندگیمونو به هم میزنن باعث دعوا و مشکل میشن شوهرمم قبول کرد و الان خیلی آرامش دارم

من الان حدود ۴ ساله که کاملا قطع رابطه کردم نه خودم‌نه همسرم اصلا ندیدیمشون حتی صدای همم نشنیدیم چون ...

امیدوارم شوهرت همیشه بتونه تو این وضعیت بمونه 

اینو از ته دل میگم

يَا رَادَّ مَا قَدْ فَاتَ   
عزیزم درکش کن جدی میگم یه دفعه سرریز میشه ها

چطوری آخ واقعا من خودمم سرریز میشم خاهر جون خیلی بهمون بدی کردن آخ کی قبول میکنه وقتی خودش ماشین لازم داره پدر بیشعورش ماشینو برداره بره آدمم نباش ی سوال کنه خودتون لازم دارین یان ببره تا فردا هم نیاره شوهرمم چیزی نمیگ میگم بگو کارتو تموم کردی بیار لازم دارم میگ بگم بدش میاد دلخور میش خو ب جهنم ما دلخور میشیم کسی نمیبینه چرا فقط اون مهمه😒

منم از خانواده شوهرم متنفرم.مادرشوهرم ازم خوشش نمیاد بخاطرهمین خیلی اذیتم میکنه.هیچ بدی هم بهش نکردم ولی از همون اول به شوهرم گفته بود از خانومت خوشم نمیاد.خوشت نمیاد گردنت خورد مهم پسرته که مال منه و من اولویت زندگیشم.ماهنوز عقدیم ومادرشوهرم تاحالا هرجوربگین تلاش کرده که ناراحتم کنه و به خودم وخانوادم بی احترامی کنه چون من از همه لحاظ ازشون سرترم بدشون میاد ومیخوان منو بکشن پایین و بگن از ما پایینتری.دوس ندارم سالی یک بارم ببینمشون الانم دعوامون شده ومقصراصلیشم اونا بودن .مادرشوهر بی همه چیزمم زنگ زد به مامانم هربی احترامی که لایق خودش و خاندانش بود به پدرمادرم کرد . ماه دیگه من شوهرم میریم خونه خودمون فقط دوس دارم ببینم با چه رویی پامیشه میاد خونمون تو چشمام نگامیکنه.اصلادوس ندارم ببینمش ازشون متنفرم

2706