2737
2734
چرا بعضی از خانوما میگن خانوم اگه شاغله نباید برا زندگی خرج کنه؟  مگه این خانوم شاغل تو این زن ...

هیچ خانومی اینقد خودخواه نیس مطمعن باش منتها اشکال از بعضی اقایونه که فرصت طلبن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرا بعضی از خانوما میگن خانوم اگه شاغله نباید برا زندگی خرج کنه؟  مگه این خانوم شاغل تو این زن ...

تا حالام مشترک بوده خرجامون..منظورم این بود که وسابل خونه نخریدم با پولم اما تو هزینه های زندگی و سرمایه گذاریامون همیشه سهم داشتم

سَلامُ لِلَّذینَ اُحُبُّهم عَبَثًا...
اینو نگفتم واسه بی احترامی اینو بهت اینجور گفتم تا ارزشه خودتو بدونی از یع کلمه من چجور بدت اومد بع ...

چرا با صحبتهای بی خود یکی را وادار می کنید زندگیش را خراب کنه .ببخشید زندگی زناشویی بر پایه همکاری بنا شده .اگر برای هر چیزی اینقدر ریز بشیم و وظیفه من و تو کنیم که میشه میدون جنگ .این که یه زن بچه میاره علتش این نیست که کلفت باشه یا واسه دل کسی بچه بیاره لذت مادر شدن خیلی بیشتر از این حرفهاست . مرد ها غرور دارن نباید مقایسه کنی بگی همان طور که شما میری سرکار منم میرم . به خدا من شوهرم ظرفهامم میشوره و خیلی دوستم داره .ولی تمام اینها وقتی هست که به مردت ارزش بدی . 

2728

ببين فقط مراقب باش تو اين شرايط اقتصادي كارتو از دست ندي 

به حرف بعضي از خانم هاي اينجام توجه نكن و حتما سركار برو كه حداقل بتوني نياز هاي شخصيتو برطرف كني

اگر همسرت راضي ميشه يه مشاور خوب برين

هیچ خانومی اینقد خودخواه نیس مطمعن باش منتها اشکال از بعضی اقایونه که فرصت طلبن 

ن من زیاد دیدم ک خانوما این طرز فکرشونع.وقتی خانوم اینجور رفتار کنه اقاهم اینجور عکس العمل نشون میده و سعی میکنه خرج بندازه رو دوش خانوم .

من خودمم شاغلم .ولی هر چی در میارم بدون موضع گیری خرج زندگیم میکنم .

خرج میکنم چون من دارم سهمی دارم تو این زندگی

درستع خودم کار میکنم اما همسرم این اجازه رو داده ک برم سرکار .و از وقتی ک باید صرف خونه و بچه و اون کنم بزنم و ب کارم برسم 

پس باید جبران بشع این چیزا 

چشمات ببند ...وانمود کن نمیبینی...تا ارامشت بهم نخوره...  
چرا با صحبتهای بی خود یکی را وادار می کنید زندگیش را خراب کنه .ببخشید زندگی زناشویی بر پایه همکاری ب ...

خب شوهره شما اینطوره همه مثله شما نیستن منم روهوا نحرعیدم خیلی از دورو بریام هستن شاغلن شوهراسون با این اوصاع اقتصادی دل به کار نمیدن ول میچرخن تقی به توقی میخوره میزارن میرن خونه پدر مادر شون خانومام به خاطره زندگی یا بچه تحمل میکنن من نمیگم یه طرفه باشه میگم همون قد که خانوم تلاش میکنه مردم باید تلاش کنه دل بسوزونه به زندگی و زن و بچش 

تا حالام مشترک بوده خرجامون..منظورم این بود که وسابل خونه نخریدم با پولم اما تو هزینه های زندگی و سر ...

شما نیاز ب مدیریت داری تو زندگی.این چیزارو بزرگ نکن برا خودت .

ب همسرتم بگو ک پول منو تو نداریم .بگو من خودم میتونم هر جی بخام برا خودم بخرم اما برام لذت دارع ک شما برام بخری و وقتی اون چیزی ک خاستی برات خرید .برای اینکه بهش ثابت کنی قصدت پول کشیدن از اون نیست ی مبلغی اندازه همون مبلغ ک برات خرج کرده برا زندگیت خرج کن و بهش غیر مستقیم هدفتو بگو 

2738
شاید کلیت حرفتون درست باشه ولی طرز فکرتون برام ناخوشاینده.

هر کس عقیده ای داره.

زندگی مشترک یعنی همچیش مشترک .

وقتی من شاغلم میتونم کمک خرج همسرم باشم چرا هرج نکنم؟ 

در ضمن من گفتم خانوم خرج کنه و در کنارش برا خودشم انداز کنه برا پشتیوانه ی خودش

شما نیاز ب مدیریت داری تو زندگی.این چیزارو بزرگ نکن برا خودت . ب همسرتم بگو ک پول منو تو نداریم .بگ ...

عزیزم...ممنون از دلگرمی دادنت...😍😍😍..شاید حق با تو باشه...لذت میبرم از تک تک جملاتی که برام می نویسی...مشخصه که بسیار باشعور و با شخصیتی..انشالا موفق باشی همیشه😍😍😍😍😍

ن من زیاد دیدم ک خانوما این طرز فکرشونع.وقتی خانوم اینجور رفتار کنه اقاهم اینجور عکس العمل نشون میده ...

شوهر شما اجازه داده ک شما بری سرکار...خوشابحالت گلم...پس معلومه که شوهر شما و شوهر من از زمین تا آسمون فرق دارن با هم...شوهر من تا وقتی خانه دار بودم صب تا شب هی میگفت کاش تو هم درآمد داشتی ..بگرد کار پیدا کن..به فلانی بگو واست کار پیدا کنه !!!!

.اونوقت شوهر شما اجازه داده که شما بری سرکار ؟؟!! شوهرت خیلی مَرده که طرز فکرش اینجوریه

فدات بشم نظر لطفته .ما خانوما باید کنار هم درس خوب زندگی کردن رو بهم یاد بدیم تا زندگی اروم در کنار خانودهامون داشته باشیم.

مردها سطحی نگرن خیلی چیزارو نمیدونن این ماییم ک با سیاسیتهای زنانه باید بهشون اموزش بدیم 

زندگی میدون جنگ نیست و ماهم جنگجو نیستیم ب حرفای خیلیا اینجا توجه نکن 😘

امیدوارم تمام مشکلاتتون حل بشه و کنار همسرتون ب ارامش برسید

شوهر شما اجازه داده ک شما بری سرکار...خوشابحالت گلم...پس معلومه که شوهر شما و شوهر من از زمین تا آسم ...

خب عزیزم همسر شما هم ازت خاسته بری سرکار دیگه.وقتی بهت گفته کار پیدا کن ینی این اجازه رو بهت داده 

خب عزیزم همسر شما هم ازت خاسته بری سرکار دیگه.وقتی بهت گفته کار پیدا کن ینی این اجازه رو بهت داده&nb ...

اجازه نبود عشقم...اجبار بود...گفت زن خانه دار معنی نداره...باید کار کنی توام

2706