2733
2734

الان شش ماهه بیکار تو خونه ام مجردم 25 سال هستم کرونا هم بدتر جایی نمیشه رفت نه کلاسی نه چیزی  صب تا شب تو خونه  چه کار کنم چه غلطی کنم خودمو با چی سرگرم کنم بیکارم خدایی یه دختر همسن من که وضعش اینجوریه چه پیشنهادی میدید بهش؟

جدی بگیرید خدایی 

در سال 1400 من آرایشگر شدم آرایشگری میکنم. رانندگی یاد گرفتم . مدرک لیسانسمو گرفتم. شاییید سرکار رفتم. کلاس حفظ قرآن هم رفتم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام عزیزم، برو پیج ناربن

تو اینستاگرام

بعد اونجا هنر های مختلف کلاس دارن و آموزش مجازی میدن، سی دی هاشو بخر تو خونه، انجام بده.

من خودم اونجا کلاس رفتم البته حضوری، خیلی موسسه ی خوبیه.

انواع و اقسام هنرهای دستی رو آموزش میدن

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
2738

اموزش بافتنی یا هرکار هنری دوس داری دانلود کن و مشغول یادگیری شو،کتاب بخون،کارای خونه ،،،فیلم تماشا کن ،شبا تا صبح بیدار نمون روزا کسل و خوابی

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 

سلام عزیزم 

از این فرصت استفاده کن برای ارتباط بیشتر با خدا 

قرآن بخون با ترجمه و اگه تفسیر هم تونستی بخونی خیلی خوبه 

یا چهله بردار

مثلا هر روز زیارت عاشورا رو بخون، این میشه یه برنامه روزانه برات و خیر و برکت های زیادی هم برات داره

توی کارای خونه به مادرت کمک کن، توی آشپزی و...

هم خودت یاد میگیری هم کمک مادرت می کنی 

کارای هنری توی خونه هم خیلی خوبه 

کتاب فیلم. کارای هنری که راحت میتونی از طریق صفحه های مجازی اموزش ببینی

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

یه برنامه ساده برای خودت بریز ولی سعی کن حتما بهش پایبند باشی 

مثلا هر روز 50 آیة قرآن با ترجمه می خونم 

هر روز زیارت عاشورا می خونم 

هر روز ظرف های ناهار و شام رو من کمک مامانم می شورم 

هر روز یک ساعت کارای هنری انجام میدم 

هر روز یک ساعت مطالعه فلان کتاب رو انجام میدم 

هر روز نیم ساعت توی خونه ورزش می کنم 

ممکنه وقت هم کم بیاری 🙂😍

2706