2737
2734

اگر برای لبتاب میخوای یه میز بخر که بشه ارتفاع و زاویش رو عوض کرد‌ 

اینطور گردن‌درد میگیری

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

البته میتونی فن بخری بیاد بالا. 

اینا چنده و کجا میفروشن اسی

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
اگر برای لبتاب میخوای یه میز بخر که بشه ارتفاع و زاویش رو عوض کرد‌  اینطور گردن‌درد میگیری

نه بچه هام‌میخوان. اینو دیدن میگن بخر .ولی هر چی سرچ کردم تو هیچ سایتی عکس واقعی کار و نذاشتن

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
البته میتونی فن بخری بیاد بالا.  اینا چنده و کجا میفروشن اسی

تو نت پره . تو همه سایتها. قیمتها هم مختلفه ۵۰ و ۷۰ و ۳۵. فقط موندم اونیکه میفرستن همینه یا نه. چون اندازه رو زدن ۵۰ در ۲۱. وقتی اندازه زدم دیدم لبتاب اندازش بیشتره. و اینجا تو عکس لبتاب رو میزه. آدم میترسه بخره 

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست