2726

بچه ها وقتی استرس دارم و روحیه م خوب نیست از کمر به پایین درد وحشتناک میکشم...کمردرد..زانودرد... از مچ به پایین پام..مفصل ران و لگنم...یعنی حس میکنم اگه یخورده دیگه ادامه پیدا کنه باید روی ویلچر بشینم !!!!...کسی اینجوری بوده ؟؟!!

سَلامُ لِلَّذینَ اُحُبُّهم عَبَثًا...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حمله عصبیه، نباید بذاری انقدر بدنت اذیت بشه، خیلی ضرر داره

ب نظدم برو دکتر برات آرامبخش بنویسه توی مواقع عصبانیت قبل از اینکه بدن درد بگیری استفاده کن 

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
2728

خب بدون که احتمال ۹۰درصد ممکنه سکته کنی و صددرصد فلج شی

لطفا عصبی نشو

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
حمله عصبیه، نباید بذاری انقدر بدنت اذیت بشه، خیلی ضرر داره ب نظدم برو دکتر برات آرامبخش بنویسه توی ...

قرص مسکن یعنی بخورم ؟

سَلامُ لِلَّذینَ اُحُبُّهم عَبَثًا...

خواهش میکنم مواظب باشید و عصبی نشید 

چون امکان بروز " ام اس " بسیار زیاده با این تعریف هایی که شما میکنید 🤦‍♂️😕

در من کسی جان میدهد هر شب با خاطراتی سرد و تکراری ...دیوانه جان کی میشود اصلا ، از حال و روزم دست برداری ...؟دلبستگی طعم گسی دارد ، با بغض های قصه درگیری ...دستت که از دستش جدا باشد .‌..دست خودت را هم نمیگیری ...ویرانه ها را خوب میفهمم ...استادِ ماندن زیر اوارم .. لبخند بر لب میزنم اما .... درد وخیمی در سرم دارم ...درد وخیمِ در سرم هستی احساسِ پوچی بینِ اشعارم .‌..پلکی بزن پیش از عبورت یک ...مُردن به چشمانت بدهکارم ...ما را به جرمِ عاشقی کُشتند...با چوبه ای از جنس ویرانی ...حتما تصور میکنی خوبم ....!!!افسوس اصلش را نمیدانی ...!             
قرص مسکن یعنی بخورم ؟

نه منظورم مسکن نیست

منظورم قرص هایی که به آرام سازی روانی کمک می کنه

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙