2737
2739

سلام مامانای گل ،

من پسرم حدودا ۱۹ ماهشه ، و از اول شیر خودمو بهش دادم، البته الان بیشتر به شیرم وابسته شده ، برای خوابیدن حتما باید شیر خودمو بخوره تا بخوابه ، ...اطرافیان میگن چند ماه قبل از دو سالگی از شیر بگیرش، من دلم میخواد دو سال بهش شیر بدم، میشه راهنمایی ام کنید شماها تا چند سال به بچه تون شیر خودتون رو هم دادید و چطوری از شیر گرفتید؟ اخه پسرم خیلیییی حساس و عاطفیه و به شیرم وابسته است نمیخوام اذیت بشه 😣😣😣😣همه اش فکر میکنم اگه از شیر بگیرمش فکر میکنه دیگه دوستش ندارم و ضربه روحی میخوره😣😣😣😣😣😣تو رو خدا اگه تجربه ای دارین بگید ممنون میشم🦋🦋🦋🦋🦋

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤

یه دقیقه بیاین🌸https://www.ninisite.com/discussion/topic/4684423/صلوات

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
شیر شب رو قطع کن اگه بیدار شد تو بغلت آورمش کن و لالایی بخون تا بخوابه  شیر روز رو هم فقط ۲ وع ...

من کمک ندارم تنهام، 😣

در ضمن روزها بازی میکنه یهو میدوه سمتم خودش بلوزم رو میزنه بالا شیر میخوره🤣😂چطوری بهش ندم؟ گناه داره اخه ....

شبها هم بیدار میشه اگه شیر ندم گریه میکنه ....بهم راهکار بدین 

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤