2726
عنوان

بچه ها چقدر ب مرگ فک میکنین؟؟ اینکه بالاخره یه روزی همه میرن

| مشاهده متن کامل بحث + 508 بازدید | 71 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

افسردگيم داري  منم به مدت همين جوري بودم

در حالت عادی خوبم 

وقتایی که تنها میشم این فکرا میاد سراغم وحالمو بد میکنه تپش قلبمو بالا می بره انگار که هر چی تو دلمه چنگ میخوره

2728

زیاد نه 

اما وقتی یه گناهی می نمایم بعدش بسیار به یادش می افتم و پشیمون میشم و هی توبه می کنم. 

گاهی هم به مرگ عزیزان فک می کنم ، سعی می کنم این فکر نیاد اما از بچگی گاهی ذهنم خود به خود 

شروع به اتفاق سازی می کنه و داستان سرایی می کنه در مورد حالات مختلف.

الان بهتر شده باز. 

در کل 

یه جمله مرتبط به صحبت شما بگم: 

می گن اگه می خوای بدونی نمازت اون دنیا به دردت می خوره یا نه، ببین این دنیا چقد جلوی گناه کردنتو می گیره، اگه تاثیری توی رفتارت داره پس اون دنیا هم خاصیت داره . 

اینو از باب این گفتم که تهش می رسیم به این که برای اون دنیا باید عمل صالح جمع کنیم

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟ 

من جدیدا شبا یه وحشتی از مرگ‌میاد سراغم،همش یه حس بدی دارم که امشب میمیرم...چند شب تا صبح خوابم نبرد.چند ساله که ترس از دست دادن عزیزانمو خیلی دارم ولی جدیدا از خودم میترسم... چی بگم،میترسم از نمازای نخونده و ... دلم واسه خانوادم میسوزه.دیشب انقدر ترس داشتم زود رفتم خوابیدم که دیگه هرچی میخواد بشه بشه

این پروفایل توسط دونفر استفاده میشود

بچه ها بزرگترین ارزوم اینه که کل خانواده پنج نفرمون ینی من همسرم بابام مامانم ابجیم باهم تو یه تصادف از دنیا بریم تصادفم نشد اتفاقی بیفته که همه باهم بریم

اگر اینجوری نشد حداقلش اول خودم از دنیا برم

چون مطمئنم دیوونه میشم اگه بمونم و...

بچه ها چرا گير نماز هستين؟؟؟؟ 

به خداي احد و واحد نماز اينقدري كه گشايش هاي دنيايي داره و به درد اين دنيا ميخوره شايد اون دنيا نخوره .( اونم ميخوره هااا)

اگه واسه حال فعلي خودتون، ايندتون، زندگيتون، مرگتون ، احترام قائلين و ميخواين بهترين اتفاق بيفته نماز بخونيد نماز سروقت

من خیلی احساس پوچی میکنم مرگ هم سراغم نمیاد راحت شم 😔

خدا نکنه عریزم

ان شاالله ۱۲۰ ساله بشی عمرت با عزت باشه

احساس پوچی از بی هدفی میاد

یه هدف انتخاب کن خودتو بسپار به خدا

2706