2726
عنوان

واتس آپ یه لحظه بیاین...

148 بازدید | 18 پست

سلام کسی میدونه اگر یکی تو واتس آپ باهامون تماس صوتی بگیره یعنی حتما شمارمونو توی واتس آپش داره؟یا ممکنه اشتباهی تماس گرفته باشه ؟احتمال اشتباه زنگ زدن هست ؟یعنی شماره رو نداشته ولی اتفاقی بوده باشه؟

اره داره

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چجوری منظورته؟خو باید شمارتو داشته باشه ک بتونه زنگ بزنه بهت دیگه

عشق یک زینب و هفتاد و دو سر میخاهد  .........بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد.....سلام ب روح بلند حاج قاسم سلیمانی٬ دشمن خوب بداند امروز سردار ما بی واسطه پیام میفرستد و بی انکه رصد شود ب خطوط سرکشی میکند و قوی ترین رادار ها و پهپادهای شما نمیتواند روح بلند او را هدف قرار دهد. دشمن بداند امروز یک ایران قاسم سلیمانیست.  پای اولاد علی ک درمیان باشد خودم بند پوتین جگرگوشه ام را سفت میکنم.      اللهم ارزقنا شهادت

کلا وات. با شماره اس

داره

اگه از پستم خوشت اومد.اگه دوستداشتی⁦☝️⁩یدونه صلوات لطفا😚مشکل خانوادگیمون حل شه🥺.                                                                                                                    میگم اگه من بیشتر از یکماه نیومدم سایت بدونید 100٪ مُردم🤭 برام فاتحه بفرستین😁🥰
یعنی شمارمو داره؟

آره دیگه

مثلا مثل تلگرام

ک آیدی نداره واتساپ

اگه از پستم خوشت اومد.اگه دوستداشتی⁦☝️⁩یدونه صلوات لطفا😚مشکل خانوادگیمون حل شه🥺.                                                                                                                    میگم اگه من بیشتر از یکماه نیومدم سایت بدونید 100٪ مُردم🤭 برام فاتحه بفرستین😁🥰

باید شماره شما رو ذخیره داشته باشه 

شاید شاید هنگام ذخیره یه شماره دیگه ،، یه عدد رو اشتباه زده و شماره شما شده ،،، اما باید ذخیره داشته باشی تا بتونی تماس بگیری. اکه دوباره تکرار کرد بدون عمدیه 

باید شماره شما رو ذخیره داشته باشه  شاید شاید هنگام ذخیره یه شماره دیگه ،، به عدد رو اشتباه زد ...

به نظرتون اس بدم بهش بگم شما؟یه دفعه گفتم شما جواب نداده.به نظرتون دوباره بگم شما؟میخوام بدونم کیه ک شمارم و داره ولی من نمی شناسمش.

2706