2737
2734

من مادر بزرگم فوت شدن اگه با چادرش نماز بخونم( چادر رو نمیخوام بشورم که بوش نره) و با تسبیحش ذکر بگم مشکل داره؟ یعنی ممکنه ناپاک بوده باشن؟ همه میگن باید بشوریش😓

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. به ارامش دست یافتم و همه چیز برای رسیدن به ارزوهایم فراهم شد به خدای خود نزدیک تر شدم و خانواده ام غرق در ارامشی بی پایان شدند

منم با چادر مادر بزرگم نماز میخونم صدبار شستمش تا حالا 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منم با چادر مادر بزرگم نماز میخونم صدبار شستمش تا حالا 

من دلم نمیاد بشورمش هنوز بوشو میده😔

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. به ارامش دست یافتم و همه چیز برای رسیدن به ارزوهایم فراهم شد به خدای خود نزدیک تر شدم و خانواده ام غرق در ارامشی بی پایان شدند
خب بشوری بهتره صد البته. 

دلم نمیاد بشورمش هنوز بوشو میده😔

2738
من دلم نمیاد بشورمش هنوز بوشو میده😔

خدا رحمتش کنه ولی خب بهتره بشوریش بلاخره باید شسته بشه 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
مرجع تقلید شما چه کسی از مراجع هستن

ایت الله گلپایگانی

اون چيزي كه تن ميت بهش خورده ناپاكه مثل لباسي كه همون لحظه فوت تنش بود واالله تسبيح و چادر فك نميكنم ...

نه اون لحظه تنش نبوده

نمیدونم ولی یادگارین اگربهت ارامش میدن نگه دارنمازبخونی که بعدیه مدت بوش میره بنظرم بذارتو یه پارچه ...

نماز بخونم بهم ارامش میده بذارمش یه گوشه که ارامش نمیده😶

2706