2733
2734
عنوان

سلام روی مخ

132 بازدید | 12 پست

دوستان خواهرشوهرم از من کوچیکتر و متاهل است ادب معاشرتش بد نیست اما یه کارش رو مخم است طرز حرف زدنش عین من کرده یعنی جای بریم چون اون زبون بازه و من یکم ساکت تا کسی میاد سلام خوبی میگه اون حملات منو بکار میبره مثلا ممنون به لطف شما و من مجبورم بخاطر اینکه طرف نگه تقلید کردم فقط بگم مرسی شما خوبید با ادمای که چه تو خونشون چه جاهای دیگه حرف و رفتار شما تقلید میکنند چه باید کرذ

⚘❤😘خوشبختی یعنی در میا هزاران مشکلی که داری عین خیالت هم نباشد و بخندی چون میدانی که خدایی داری که همیشه هوایت را دارد❤⚘😘

مگه بده رفتار خوب رو از کسی تقلید کرد و یاد گرفت

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چ ربطی داره عزیزم سخت نگیر حساس نباش مثلا ما وارد ی مجلس میشیم ده نفر اونجا باشم حاضرم قسم بخورم ۹نفرشون در جواب سلام خوبی احوالت ؟میگن مرسی قربونت تو خوبی🙁این که تقلید نیست تو ببین اگر سعی میکنه مثل تو لباس بپوشه یا چمیدونم خرید کنه اونوقت میتونی بگی تقلید میکنه البته اینم بگم این عالیه اگر کسی سعی داره ازت تقلید کنه پس حتماا اون خصلتت دوست داشتنی و خوبه که سعی بر تقلیدش دارن

گناه داره بیچاره تورو الگو قرار داده چیکارش داری من با فن هام خیلی خوبم😂😂

خخخخ اخه رو مخمه اعتماد به سقفش

⚘❤😘خوشبختی یعنی در میا هزاران مشکلی که داری عین خیالت هم نباشد و بخندی چون میدانی که خدایی داری که همیشه هوایت را دارد❤⚘😘

مثلا من مانتویی هستم در حد منعارف نه کوتاه نه بلند زن دادشام وقتی شوهراشثن میکن مانتو بلندتر بپوش یا مثلا چادر بپوش گیر میدن که خواهرت چطور نمیپوشه ما بپوشیم یا مثلا با اینکه گند کل زندگیشون رو‌برداشتی و بچه ی یه ساله دارن میگن چطور تو سرکاری ما هم باید بریم سرکار در صورتی که من دخترم ۱۴سالشه ماشاالله هفتاد درصد کار خونه بر دوش اونه و پسرم هشت سالشه یعنی هم به خونه ام میرسم هم کارم

2738
چ ربطی داره عزیزم سخت نگیر حساس نباش مثلا ما وارد ی مجلس میشیم ده نفر اونجا باشم حاضرم قسم بخورم ۹نف ...

برای لباس طرز لباس پوشیدن همه تقلیده اخه چرا از خودش سلیقه به کار نمیبره 

مثلا من مانتویی هستم در حد منعارف نه کوتاه نه بلند زن دادشام وقتی شوهراشثن میکن مانتو بلندتر بپ ...

درسته ولی اینکه یه ورژن از خودت ببینی بده طرز غذا خوردن پوشیدن حرف زدن رفتار با بچه اش همه کار من خوشم نمیاد دوست دارم طرف خودش باشه من مثلا به پسرم که همسنش میگم بگو خداروشکر یهو میبینم اونم میگه

مگه بده رفتار خوب رو از کسی تقلید کرد و یاد گرفت

ن بد نیست نه اینکه کل زندگیش تقلید باشه حرف زدن با بچه اش رفتار با سوهرش غذا خوردن تشکر کردن

بی خیال اونو نمیشه عوض کرد خودت ذهنت و آروم کن هروقت این چیزا رو دیدی به یه چیز آرامش بخش فک کن

مرسی دقیقا سعی میکنم عزیزم