2726
عنوان

بعضیا فک میکنند ما خریم 😕😕😕😕😕😕

| مشاهده متن کامل بحث + 803 بازدید | 52 پست
من هیچ وقت ادعای پولداری نکردم ولی دیگه خدایی دیدم دور و برم طرف بساز و بفروشه نصف اصفهان دستشه  ...

خب پس چرا ازون رقمها تعجب کردید؟ اونا که واقعا چیز عجیبی نبودن. من پسرخاله خودم برای دوست دخترش خرجهایی میکنه که مغز آدم سوت میکشه، از ایتالیا تابلوفرش صورت خود دختره رو سفارش داده براش بافتن فرستادن، میبرتش خرید کارت صدمیلیونی میده دستش میگه برو هرچی می خوای بخر....

الان دوست دختر پسرخاله من بیاد تو این تاپیک بگه دوست پسرش براش چیکارا میکنه همه می خوان بگن دروغ میگی و توهم زدی

خب پس چرا ازون رقمها تعجب کردید؟ اونا که واقعا چیز عجیبی نبودن. من پسرخاله خودم برای دوست دخترش خرجه ...

همین کاشان خودمون مهد فرشه دسبافه،رفته از ایتالیا سفارش داده  دیوار کوجاست من سرمو بکوبم

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آها شاید اکثرا دور و براتون شغل آزادی نون و آبدارن،وگرنه کارمند جماعت خودشو بکشه ماهی ده میلیون بیشت ...

بحث سر اینه واقعا هستن اینجور درامدها، و دلیل نداره اگر کسی خودش و دوست و آشناهاش تو رده متوسط و کارمند باشن اون یکی درامدها رو نفی کنه، اون تیپ آدمها هم واقعا زیادن 

2728

هرکی هرچقدر پول توجیبی یا درامد داره انشاالله خیر و برکتشو ببینه حالا منشاش هرچی که هس

ادما متفاوتن یکی پنهان میکنن یکی راحت میگه 

اتفاقن من خوشحال میشم وقتی میبینم یکی پول یا درامد خوبی داره ، فکر اینکه حتی یه نفر خیالش اسوده هس و با برکت زندگی میکنه ارامش مبده بهم

شما هم قضاوت نکن ،که تاوانشو میدی!اونی ک میگه ۳_۴ یا اصن صد تومن از دوس پسرش میگیره و اینکه رابطشون در چ حده و تا کجا پیشرفتن یا نرفتن ب ما ربطی نداره

حتی کسی ک رابطه داره ب شما ک کاری نداشته از بدن و احساس خودش برای کسی که مودش خواسته و دوست داشته استفاده کرده نه واسه شما 

اونی که پول میده هم چ پسر چ دختر بازم از پول خودش میده ،خرج هرکی هم میکنه مبارکش باشه 

از پول شما ک نمیده

اینکه این قضیه ناراحتت میکنه دلیل داره حالا یا حسادته یا هرچی دیگه ،حسادت واسه همه ممکنه پیش بیاد تو موقعیت های مختلف  از جمله خودم  ،ولی دلیل نمیشه چهارتا قضاوت و برچسب هم به دیگران بچسبونیم حالا میخواد راست باشه یا دروغ 

بحث سر اینه واقعا هستن اینجور درامدها، و دلیل نداره اگر کسی خودش و دوست و آشناهاش تو رده متوسط و کار ...

من هر کدومشون ک بنظرم عجیب بود رفتم تایپک های قبلی یا طرف مجرد بود یا طرف میگفت قیمت فلان چیز چنده 

من نمیگم ک وجود نداره ولی حرفم اینه کسی ک داره نمیاد جار بزنه 

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 
بحث سر اینه واقعا هستن اینجور درامدها، و دلیل نداره اگر کسی خودش و دوست و آشناهاش تو رده متوسط و کار ...

ولی بنظر من کسی درآمدش اینجوری باشه نمیاد اینجا عنوان کنه،چون هممون خوب میدونیم ۸۰/۹۰ درصد جامعه درآمد آنچنانی ندارن

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
من هر کدومشون ک بنظرم عجیب بود رفتم تایپک های قبلی یا طرف مجرد بود یا طرف میگفت قیمت فلان چیز چنده&n ...

بستگی به شخصیت داره، بعضیاشون واقعا افتاده و خاکی هستن، ولی بعضیاشونم لذت میبرن که بقیه پولداریشونو ببینن و دهنشون باز بمونه

هرکی هرچقدر پول توجیبی یا درامد داره انشاالله خیر و برکتشو ببینه حالا منشاش هرچی که هس ادما متفاوتن ...

شما طبعت خیلی بلنده بزرگوار،آفرین همینجوری باش

هرکی هرچقدر پول توجیبی یا درامد داره انشاالله خیر و برکتشو ببینه حالا منشاش هرچی که هس ادما متفاوتن ...

لطفا ادای ادم خوبا رو در نیار 

کدوم گربه ای محض رضای خدا موش میگیره 

پسره خرج کنه دختره در عوضش باید ی چیزی بده 

حالا یا محبت خیلی زیاد یا عشق یا ....

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 
والا من هر چی پولدار دیدم دور و برم اینقد ساده و خاکین ک اگه تو خیابون ببینیشون اصن شاید فک کنی جز د ...

والا پولدارای اطراف ما اصلا خاکی نیستن... بعدم چرا فکر میکنی ۴تومن زیاده و کسی به دوس دخترش نمیده اینقد؟یااگه بده در قبالش چیزی داده؟ شاید تو اینجوری ...من ک تاپیکو ندیدم ولی اینچیزا رو خیلی دیدم بیشترشم دیدم واقعا اینا ک چیزی نیست ذهنتو بزرگ کن

نه عزیزم کاملا بستگی به شخصیت طرف داره.

بله اینم هست،ولی درصد خالی بندا هم در نظر بگیر

من حوصله بحث کردن با بعضی از شماها رو ندارم شما لیاقتتون همینه ک هر دروغی رو باور کنید 😏😏😏😏😏

لطفا ادای ادم خوبا رو در نیار  کدوم گربه ای محض رضای خدا موش میگیره  پسره خرج کنه دختره ...

من هیچوقت ادای کسی و درنیاوردم  ادم خوبیم نیستم نه قدیسم نه شیطان 

ولی در این زمینه اخلاقم همینه ، از اولم اینجوری نبوده خودمو اصلاح کردم ک اینجوری باشم خیرشم دیدم

هرکی هرچی داده یا نداده به من و شما ربطی نداره 

قضاوت میکنی تاوانشم میبینی اینو مطمین باش خواستم بهت هشدار بدم!اشتباه یا درست کسیو قضاوت کردن یا تهمت زدن تاوان سنگینی داره دیر یازود متوجه میشی 

2706