2733
2734
عنوان

کرونا 😭😭😭😭😭

5421 بازدید | 27 پست

دوستان اول از همه بگم اگه قراره سرزنش کنین اصلا ج ندین خواهشا خودم ب اندازه کافی اعصابم خورده

دیشب مهمون داشتم عمه شوهرم و شوهرشو دخترش 

از اونجایی ک پدرخانواده سکته کرده بود و خیلی ضعیف بود خیلی مراعات میکردن و عمه شوهرمم دیابت داره 

حالا دیشب اخرای شام خوردن یعنی تموم شده بود یهو گوشی دختر عمه شوهرم زنگ میخوره و بعد ی ربع حرف زدن من داشتم ظرف میشستم ک دیدم با گریه اومد بیرون از اتاق گفتم چی شده گفت بچه هایه شرکت همشون کرونا گرفتن بدون هیچ علایمی سریع لباس پوشیدن ک بره اونم ازمایش بده 

تا رفتن بیرون بچه هارو بردم حموم همه جایی ک بودن رو اسپری زدم اما خیلی میترسم 

اخر شب زنگیدم تو ازمایشگاه بود بعدش خودش زنگید دیدم خیلی بد گریه میکنه و اینکه مثبت بوده ازمایشش 

شوهرم کلی دعوام کرد ک بدبخت شدیم این همه مراقب بودیم بیرون نمیرفتیم جز سر کار رفتن من اخرش اینجوری دونسته خودمونو بیچاره کردیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اسفند کندر تو خونه دود بده

دوسین ناشتا

شربت آبلیمو و عسل بخورید 

دمنوش آویشن پونه 

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2738
نمیدونم از. دیشب اگه خدایه نکرده ویروس بهمون منتقل شده باشه امروز بریم ازمایش مشخص میشه یا بعد چند ر ...

الان بدترین کار اینه که سریع برید تو محیط الوده بینارستانسِ..حالا یاگرفتید یانه...ان شاالله چیزی نیست...منظورمه شاید اصلا شما علایم میدانکنید وناقل بشید یااصلا نکیریدِِ.تو محیط الودهدبرید بدتره....اگر نداشته باشید زودتر احتمال ابتلا دارید

الهی زنده باشیم و دوران پسا کرونا رو ببینیم...         الهی که سرانجامش مثل پسا برجام نباشه......

عزیزم چند روز صبر کن

احتمالا الان بری شاید خودشو نشون نده

ان شاالله که چیزی نیست و طوری نشده

یکی دو روز دیگه برو آزمایش بده

تو این یکی دو روزم خودتونو ببندید به آب میوه و دمنوش

شوهر حاله منم کرونا گرفت و متاسفانه فوت شد

بنده خدا خالم خودشو همینجوری نجات داره میده با مایعات فراوون و تقویت کردن خودش که سیستم ایمنی بدنش قوی بشه

شوهرم امروز مرخصی گفت میگیره بریم ببینیم چی شده اما میترسم الان نشون نده اما مبتلا بشیم. بره سره کار ...

منم ۲ تا از همکارای مامانم گرفتن اما بدون هیچ علائمی ، حالشون خیلی خوب بود اما جواب تستشون مثبت بود.

انشالله که چیزی نیست عزیزم

🤐
حالا خوبه خانواده شوهرت بودن اگه خانواده خودت بودن که دیگه هیچی مگه مردا دست بردارن  خوب بی اح ...

بخدا جایی نمیریم مگر خرید ک اونم میشستم همه چیو با الکل و ماسک و دستکش همه جا میرفتم 

فقطم با همینا در ارتباط بودیم اونم چون میدیدم خیلی مراقبن و رفت و امادی با کسی ندارن 

2706