2737
2734
عنوان

این عکسی که میبینید لب و دهن بوزینه نیست این منم

| مشاهده متن کامل بحث + 1177 بازدید | 76 پست
بخاطر شیردهی فقط اموکسی سیلین میخورم هر شش ساعت

دکترهم بری فایده نداره

بایداول یک دوره کامل چرک خشک کن بخوری تاورمش بخوابه بعدبری دکترودرستش کنی

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
دکترهم بری فایده نداره بایداول یک دوره کامل چرک خشک کن بخوری تاورمش بخوابه بعدبری دکترودرستش کنی

میدونم دوران بارداری همین دندونم ورم کرد دقیقا دو هفته طول کشید تا درد و ورمش بخوابه. روزی صد بار مردم و زنده شدم

روی پیشونی فرشته ها نوشته ، هر کی دختر داره جاش وسط بهشته 😍😍😍😍من یه بهشتی ام 😀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با این. حجم از عفونت کسی به دندونت دست نمیزنه و هیچ امپول بی حسی رو دندونت اصلن وابدا اثر نمیذاره عزیزم شروع کن به چرک خشک کن خوردن تا کامل ورم بخوابه

دنیا اگه مردبود اسمش دنیا نبود
حرف شما اصلا از نظر علمی درست نیس

میدونم ولی خوب چیزی هست که دارم با چشمم میبینم. من دندون پر نکرده ای تو دهنم نیست دیگه. از ۱۸ سالگی کلا هر سال دندونپزشکی میرم. تازه الان بعد ۱۵ سال رسیدم به ایمپلنت اولین دندونی که پر کردم. یعنی الان پر کردن ها تموم شده، باید دونه دونه پر شده های قدیمی رو بکشم ایمپلنت کنم. 

2731

من کسی رو میشناسم سالی یه بار هم به زور مسواک میزنه اما همه دندوناش سالم، اونوقت من بدبخت هر چی شوهرم کار میکنه باید بدم دندونپزشکی،،،بنظرم همه چیز بستگی به شانس داره ،،،رعایت بهداشت و اینا همش کشکه

میدونم ولی خوب چیزی هست که دارم با چشمم میبینم. من دندون پر نکرده ای تو دهنم نیست دیگه. از ۱۸ سالگی ...

من کاملا حرفت و قبول دارم 😞

2738
عزیزم دایی بنده دندون پزشکن . ن پزشک تازه وارد ۳۰سال سابقه کاری داره خمیر دندونی که فلوراید داشته با ...

یعنی میشه دندونهای منم یه روزی این شکلی بشه...

جنس روکشش چیه ؟

عزیزم دایی بنده دندون پزشکن . ن پزشک تازه وارد ۳۰سال سابقه کاری داره خمیر دندونی که فلوراید داشته با ...

عزیزم من دندون پزشکم 

نمیدونم دایی شما همچین حرفی رو چرا زدن

من طبق مقالات و رفرنس‌های معتبر کفتم خمیر دندون حاوی فلوراید مفیده

در مورد تاثیر بارداری روی سلامت دندون هم دارید اشتباه تحلیل میکنید

کلسیم دندون‌ها برخلاف کلسیم استخوان‌ها اصلا قابل جذب نیست و حتی اگر دچار کمبود کلسیم هم بشیم، چیزی از دندونمون کم نمیشه

اثر بارداری میتونه روی استخوان محافظت کننده‌ی دندون ها و بافت‌های اطراف دندون (پریودنشیوم) باشه، علاوه بر این استفراغ ناشی از ویار و تغییر الگوهای تغذیه‌ای هم موثره، اما کنبود کلسیم و بارداری تاثیر مستقیم روی پوسیدگی دندون‌ها نداره

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
چرا من نمیفهمم دندون هم مگه ورم میکنه !؟ منظورت ورم لثه هست ؟

بله همون لثه عزیزم، دندون جلوییمه که باعث شده دماغ و لب و فک بالام و گونه هام ورم کنه، الان تو عکس زیاد مشخص نیست، از نزدیک ببینی به حالم گریه میکنی

میدونم ولی خوب چیزی هست که دارم با چشمم میبینم. من دندون پر نکرده ای تو دهنم نیست دیگه. از ۱۸ سالگی ...

چیزی که شما اسمش رو میذاری جنس دندون، در واقع عادات تفذیه‌ای مشترک بین اعضای یک خانواده، محتوای فلور دهان مشترک، عادتت بهداشتی مشترک، حضور توی محیط مشترک (از نظر محتوای فلوراید اب اشامیدنی) و... هست

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
بخاطر شیردهی فقط اموکسی سیلین میخورم هر شش ساعت

مواد خمیر دندونت چک کن شاید سفید کننده هست که مینا رو از بین میبره، دکترم مبگفت زیاد مسواک زدن هم دندون نابود میکنه، مسواک درجه متوسط بگیر ، من با همین محلول پرسیکا مسواک میزنم دکترم پیشنهاد  کرد.

میگفت بعد شیرینی غذا فقط چند بار دهنتون اب  بکشیدمسواک زدن باعث میشه شما لایه برداری کنی اون ماده غذا و شیرینی راحت تر به دندون اسیب بزنن ...

2706