2726
عنوان

یعنی بچم بود

200 بازدید | 15 پست

من هفته ده بارداری هستم همین الان که توجام دراز کشیده بودم انگاریه چیزی زیر دلم دوتاضربه ضعیف زدو بعد لغزید  ازاین طرف دلم رفت اون طرف هیچی هم شکم ندارم یعنی این تکون بچم بود یاتوهم زدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من سیزده هفته م بود شب موقع خواب سمت راست شکمم احساس کردم یه چیزی مث پروانه بال میزنه 😍

یعنی همون تکون بچه بود؟ چون اصلا شکم ندارم گفتم شاید تکونشو حس کردم

نه خب شایدم واقعا حس کردی شما عزیزم😍چون اون سفت شدن و گوله شدن هم که‌میگی درسته البته عجیبه واقعا ...

اره شکمم واقعا سفت میشه البته یه کیست 6 سانتی هم دارم که فکرمیکردم واسه اونه ولی دکترم گفت اون سمت چپه من بیشتر وقتا سمت راس شکمم گلوله و سفت میشه 

شکم اول20

برا من تقریبا 16 هفته زد.

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
بله بچه بود منم شکم نداشتم از هجده ماهگی یه کم معلوم بود قبلا از اون نه

اخه میدونی وقتی شکمم نفخ میکنه خودم متوجه میشم ولی این واسه نفخ نبود مطمئنم . یه جوری بود که بعد لغزید رفت اون طرف دیگه چیزی حس نکردم

2706