2737
2734
عنوان

بهم گفت حالم از این رفتارت بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1101 بازدید | 95 پست
البته به شما  ربطی نداره  ولی خودتم باهاش حرف میزنی برای خودت هم غیرتی میشی اخه شمام نامح ...

بابا  من با شوهرش رفیقم

همیشه خونشونم   

نون و نمک  همو  خوردیم

شوهرش اول  رفیق من بود بعد شد شوهر دخترخالم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه اصراری داره با پسرا همش چت کنه اونم درمورد مسائل سیاسی بنظرم کارشما اشتباه نبوده یجورایی نهی از منکر شوهرش چه خرسندیه که اجازه اینکارو به زنش میده والا شوهر من ازین که تو گروه‌های فامیلی عضوم مدام غرررررمیزنه تاحالا صدبار اینستا پاک کردم بخاطرش😭

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓
2728

حرف بدی نزدین ولی همین بحثهایی هم که شما دوتا باهم دارین خوب نیس

حالا یه سریا میریزن سرم که واااای مگه چیه و اینا🙄

ولی دوستان جنس های مخالف به هم کشش دارن با یه محبت کم وابسته میشن. 

اگه یه روز این خانم یه کوچولو از شوهرش دلگیر باشه و میون حرفاش اینو به شما بگه  کافیه دلداریش بدید و این خانم کم کم از شوهرش دور میشه. دیگه مردشو مقایسه میکنه باشما و میگه خب اینم مرده پس چرا رفتارش متفاوته؟ پس حتما بده.  و ازش دور میشه. من این چیزارو زیاد دیدم. 

و نتیجم این شد که حتی روابط خوب و مثبت هم با جنس مخالف یه جایی آدم و گرفتار میکنه. 

کابرای عزیز لطفا نزنینم من تجربی و علمیش رو گفتم

سپاااااس🌹

اعتماد مثل یک پاک کن میمونه، بعداز هر اشتباه کوچیکتر و کوچیکتر میشه😏😏😏
مشکل اینجاست که نر های ایرانی فکر میکنن هرچی و هرکی رو دوست داشتن میتونن مالکش بشن و درموردش اظهار ف ...

ببین عزیزم

ما نمیتونم بگیم فلان مسئله به ما یه ربط  نداره 

فردا هر اتفاقی  بیفته  تو خیابون  میگن  این دخترخاله ی فلان یه  بحث  آبرو  در میونه

خواهشا بیخود  نظر ندید

2738
حرف بدی نزدین ولی همین بحثهایی هم که شما دوتا باهم دارین خوب نیس حالا یه سریا میریزن سرم که واااای ...

واقعا کتک لازمی😒

چیزیکه گفتی نه تجربیه نه علمی کاملا تعصبیه از نوع تعصب بیجا☘

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄
مشکل اینجاست که نر های ایرانی فکر میکنن هرچی و هرکی رو دوست داشتن میتونن مالکش بشن و درموردش اظهار ف ...

نه مردها حق ندارن خودشون مالک زن بدونن ولی زن هم باید حریمش بشناسه چت یا گپ طواانی با مرد غریبه هم درست نیس همین طور بلعکس 

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓
ببین عزیزم ما نمیتونم بگیم فلان مسئله به ما یه ربط  نداره  فردا هر اتفاقی  بیفته &n ...

برعکس همیشه که شک می کنم یه کاربر ممکنه مرد باشه اینبار شک کردم که زنی و گذاشتیمون سرکار

آره دیگه سرکارمون گذاشتی؟؟؟

آخه واقعا یعنی چی این حرفا؟☘

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄

به نظرم درستش اینه به بقیه بگی جای خواهرم دوستش دارم بعدم واقعا احتمالا دختر خالت با منظور بدی نگفته که صمیمیه شاید به عنوان یه برادر اونم احساس صمیمیت داره با اون اقا همیشه روابط رو بر مبنای اعتماد بزار همونطور که  با شما احساس راحتی کرده و گفته صمیمیم با شماهم صمیمیترو داشه که گفته با لحن بدی به دختر خالتون منظورت رو رسوندی

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2706