2737
2734
عنوان

مجردا بیاین 😁😬

| مشاهده متن کامل بحث + 216 بازدید | 21 پست

ولی به نظر من فقط با اطلاعات کسیو رد نکنه. هر کدومو به نظرش شرایط بهتری داره بگه بیاد اشنا شن شاید اصلا از قیافش خوشش نیاد رد کنه. ولی عوضش اینجوری اگه در اینده دیگه نیاد با خودش نمیگه کاش با اونا ازدواج کرده بودم. 

چن سالشونه

اگه بیشتر از25ساله  گزینه 2

میدونستین 70درصد شخصیت آدما تا 7 سالگی شکل میگیره؟.   و تا 14سالگی ب90درصد هم میرسه؟؟         یچیز دیگه   میدونستین غالبا بچه ها اون چیزی نمیشن ک پدر و مادر میخوان   اون چیزی میشن ک پدرو مادرهستن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۳۱ 

پس2تصویب شد 🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍♀️

بگو لفتش نده 

میدونستین 70درصد شخصیت آدما تا 7 سالگی شکل میگیره؟.   و تا 14سالگی ب90درصد هم میرسه؟؟         یچیز دیگه   میدونستین غالبا بچه ها اون چیزی نمیشن ک پدر و مادر میخوان   اون چیزی میشن ک پدرو مادرهستن
2731

۳

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست!