2737
2734
عنوان

کسب درآمد در خانه

230 بازدید | 29 پست

توی این اوضاع کرونا چه راه هایی رو برای کسب درآمد خانگی پیشنهاد میکنید؟اگر خودتون تجربه دارید لطفا بگید کارتون چیه و حدود چقدر درآمد داره   

خدایا شکرت🙏لطفا برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستید❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بورس  روزی حدود یه تومن

ببخشید جواب منو ندادید

من پادری درست میکنم اگه بخوایی عکس بفرستم قیمتم توافقی😍😍😍😍انشالله تا 1399/9/9 به خواستهام میرسم. ❤✨ لطفا صلوات مهمونم کن. اقایون به تاپیک های من نیان و پست منو ریپ نزنن وگرنه گزارش میزنم🚫
2738

فاذر چطور سهمیه بنظرتون خوبه بالا میره

من پادری درست میکنم اگه بخوایی عکس بفرستم قیمتم توافقی😍😍😍😍انشالله تا 1399/9/9 به خواستهام میرسم. ❤✨ لطفا صلوات مهمونم کن. اقایون به تاپیک های من نیان و پست منو ریپ نزنن وگرنه گزارش میزنم🚫
جواب چیو؟ 

توی یه تاپکیک بچه ها تکتون کرده بودن منم یه سوال درباره فاذر داشتم

عرض ادب

■راه اندازی پیج کاری اینستاگرام

◇اموزش دیدن برای بالا آوردن پیج 

■پیدا کردن شغد مورد علاقه بدون صرف نظر از گزینه هایی مانند بودجه و درآمد

◇پیداکردن شغل صرفا از جهت درامدی

◇پیدا کردن شغل به نسبت آورده و سوده دهی

در نهایت جمع بندی کنید و یک شغل رو که توجیح بیشتری داره انتخاب کنید

■صبور باشید

■برای پیداکردن راه حل های جدید تحقیق کنید

مثلا کاهش قیمت خرید از فلان جا آنقدر درصد بنفعمه(یک جمله معروفی دارم ک میگم همیشه ارزون تر هست)

ان شاءالله موفق می شید

اما دو کار پیشنهادی با سرمایه کم 

البته جسارتا

اول از همه خیاطی بخصوص مزون کودک که بسیار ضعیف هم هستیم

دوم آرایشگری که بتوانید به زبان انگلیسی مسلط بشید در یوتیوب ترفند هایی رو خواهید دید ک شما رو متمایز خواهد کرد

و همچنین ابزار های آرایشگری نوینی ک هنوز تو ایران رواج پیدا نکرده رو مستقیم میتونی  سفارش بزارید ک براتون بیاد

(ان شاءالله بعد از رونق کسبتون)

موفق باشید

تاپیک های آموزشی بورس😊 فقط در تاپیک های اقتصادی🧐 آقا هستم🙏
به نتیجه ای هم رسیدی؟🤔

والا نه هنوز

میگم میشه از این دم کنی و دستگیره و اینا مدل فانتزی و خوشگلشو درست کرد به این پلاسکو ها فروخت

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❌لطفا لایک نکنید❌ممنونم ☺️ وِل کن جهان را ، قهوه ات یخ کرد ...☕️
حدود سی تومن 

چرا جواب نمیدید

2706