2737
2734
عنوان

خانوما چرا نمیخوابین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1779 بازدید | 235 پست
کار خودم بود باور کن

شما کدوم شهر هستید

من اهواز م

😄

اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خیر اخلاقم اینه و کلا ادم رکیم😅 معتقدم وقتی خودم احترام خودم رو نگه دارم قطعا دیگرانم احتراممو نگه ...

آفرین  اما در این فضا کلا باید بیشتر رعایت کنید اینجا قدرت در دست ما خانم هاست 😄 

2728
خوشبحال شما مردا حداقل اسم مرد روتون هست برد کردید  ما زنها همیشه بهمون گفتن ضعیفه  گاهی ا ...

زن چیز با ارزشیه به حدی که خدا اسم زندگی رو با اسم زن شروع کرد و اونو ملکه و بانو خطاب کرد

اون از نفهمی مرده که به یه بانو میگه ضعیفه 

و باز هم ازادی زن به مرد بستگی داره 

در من کسی جان میدهد هر شب با خاطراتی سرد و تکراری ...دیوانه جان کی میشود اصلا ، از حال و روزم دست برداری ...؟دلبستگی طعم گسی دارد ، با بغض های قصه درگیری ...دستت که از دستش جدا باشد .‌..دست خودت را هم نمیگیری ...ویرانه ها را خوب میفهمم ...استادِ ماندن زیر اوارم .. لبخند بر لب میزنم اما .... درد وخیمی در سرم دارم ...درد وخیمِ در سرم هستی احساسِ پوچی بینِ اشعارم .‌..پلکی بزن پیش از عبورت یک ...مُردن به چشمانت بدهکارم ...ما را به جرمِ عاشقی کُشتند...با چوبه ای از جنس ویرانی ...حتما تصور میکنی خوبم ....!!!افسوس اصلش را نمیدانی ...!             
2738
ارزشش ونداره بخوام به خاطر اون بیوفتم زندان وگرنه خوب بلدم چیکارش کنم طلاقم ومیگیرم راحت میرم پی ز ...

کار بسیار خوبی میکنید 👌🌷

بعیدم نیست ایدز بگیره والا 😂😂

در من کسی جان میدهد هر شب با خاطراتی سرد و تکراری ...دیوانه جان کی میشود اصلا ، از حال و روزم دست برداری ...؟دلبستگی طعم گسی دارد ، با بغض های قصه درگیری ...دستت که از دستش جدا باشد .‌..دست خودت را هم نمیگیری ...ویرانه ها را خوب میفهمم ...استادِ ماندن زیر اوارم .. لبخند بر لب میزنم اما .... درد وخیمی در سرم دارم ...درد وخیمِ در سرم هستی احساسِ پوچی بینِ اشعارم .‌..پلکی بزن پیش از عبورت یک ...مُردن به چشمانت بدهکارم ...ما را به جرمِ عاشقی کُشتند...با چوبه ای از جنس ویرانی ...حتما تصور میکنی خوبم ....!!!افسوس اصلش را نمیدانی ...!             
من تازه میخوام برم پیاده روی شبم فقط دو ساعت خوابیدم از ۱۱ تا ۱ 

منم نیم ساعته دیگه میرم منتظر مامانمم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

اهواز خیلییییییییییی گرمه اتیشه چهل پنجاه درجه

الان نیم ساعته برق رفته پختم 

😕😩😩😩

اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن
پیاده روی کجا بابا کرونا در کمینه  

چکار کنم دیگه مجبورم چند وقت دیگه تو خونه بمونم ریشه میزنم مثل درخت از بس هیچ جا نمیرم .

سعی میکنم رعایت کنم ساعتی از روز برم که خلوته مثلا ۷ صبح بعدش ماسک و الکل دسکش همجوره مراقبت میکنم بقیش با خداست 

زن چیز با ارزشیه به حدی که خدا اسم زندگی رو با اسم زن شروع کرد و اونو ملکه و بانو خطاب کرد اون از ن ...

یه چیز میگمو میرم چون شیفتم تموم شد دیگه 😃

چرا مردا یه جوری شدن انگار از همه مردا میترسم من چادریم و با حجاب اما وقتی میرم بیرون احساس امنیت ندارم انگار  کلا خیلی مردا بد شدن تو رو خدا ب گوش دوستاتون برسونید درسته زن ها و دخترا پوششون بعضا خوب نیست اما شمام دیگه رعایت کنید ناموس خودتونم باشه اینجور رفتار میکنید اه بعضیاتون اینقدر ،،،،،الان من ۲۷ سال سنمه از اینکه تنها برم بیرون میترسم البته بگم تا حالا هیچ مردی جرات نکرده بهم تیکه بندازه اینقدر جدی و با اخم میرن بیرون اما تا میام خونه از ترس میمیرم  کاش همه مردا رعایت کنن این دغدغه من شده یا من خیلی ترسوام یا 

اهواز خیلییییییییییی گرمه اتیشه چهل پنجاه درجه الان نیم ساعته برق رفته پختم  😕😩😩😩

اینجا بارونه سرد شده

دل آرامی که داری دل در او بند.دگر چشم از همه عالم فروبند
2706