2737
2734
عنوان

خانوما چرا نمیخوابین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1779 بازدید | 235 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😂 خواستم یک چیزی بگم خیلی جلو خودم گرفتم

حالا شما خودتو کنترل کن ، همین اول کاری نی نی یار تگ نکنن برات😄😅

در من کسی جان میدهد هر شب با خاطراتی سرد و تکراری ...دیوانه جان کی میشود اصلا ، از حال و روزم دست برداری ...؟دلبستگی طعم گسی دارد ، با بغض های قصه درگیری ...دستت که از دستش جدا باشد .‌..دست خودت را هم نمیگیری ...ویرانه ها را خوب میفهمم ...استادِ ماندن زیر اوارم .. لبخند بر لب میزنم اما .... درد وخیمی در سرم دارم ...درد وخیمِ در سرم هستی احساسِ پوچی بینِ اشعارم .‌..پلکی بزن پیش از عبورت یک ...مُردن به چشمانت بدهکارم ...ما را به جرمِ عاشقی کُشتند...با چوبه ای از جنس ویرانی ...حتما تصور میکنی خوبم ....!!!افسوس اصلش را نمیدانی ...!             
2731
میخندین😟 به مولا اگه کوچکترین نسبتی شوهرتون با من داشت الان از سالشم گذشته بود  ادم وقتی زن ...

نخندم چیکارکنم ؟

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

جدا نمیدونم فازشون چیه. یکسری انگار از قبل پدر کشتگی دارن با ادم انگار ادم باعث تمام مشکلاتش با شوهرشه

دل آرامی که داری دل در او بند.دگر چشم از همه عالم فروبند
2738
آبروش رفت دیگه همه بیرون بودن شنیدن خاک برسرش کنم همسایمون برگشت بهش گفت چشم همه دنبال زنه توئه او ...

فقطمیتونم‌بگم امیدوارم زندگیت عوض بشه ولی کلا تا اخر عمرتون میدونم نسبت مردها بد بینید

فقطمیتونم‌بگم امیدوارم زندگیت عوض بشه ولی کلا تا اخر عمرتون میدونم نسبت مردها بد بینید

درسته دیگه نمیتونم به مردا اعتماد کنم

جدامیشم ودیگه به هیچ مردی فکرم نمیکنم

بچه هام ودارم برام بسه تازه دامادمم گفته

جداشدم دیگه زهرا بابا نداره یعنی پشت منن

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
البته ببخشیداا

از دست زنها ادم پبر میشه. یک چی میگم شاید ناراحتم بشین همش غر غر میکنن باید میزاشتم سایت غر غر

خوشم میاد با قوانین خانما  و با رعایت تمام اصول و پایبندی ب عقاید وحفظ شئونات نی نی سایت آشنا هستید😂

درسته دیگه نمیتونم به مردا اعتماد کنم جدامیشم ودیگه به هیچ مردی فکرم نمیکنم بچه هام ودارم برام بسه ...

زندگی بد و خوب داره دیگه. من ازدواج اولم ناموفق بود یعنی مقصر خودم بودم

زندگی بد و خوب داره دیگه. من ازدواج اولم ناموفق بود یعنی مقصر خودم بودم

دوباره ازدواج کردین؟

2706