2733
2734
عنوان

خانوما چرا نمیخوابین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1779 بازدید | 235 پست

حالا که جمعتون جمعه بگید ایا وام ازدواج به من تعلق میگیره یا نه سال نود و سه عقد کردم ثبت نامم کردم ولی بانک قبول نکرد چون کارت ملی نداشتم 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
فک‌کنم کل خانوما اینجا شوهراشون خائن هستن.هرچی پست دیدم همین بود.یکی هم به من میگفت تو خائن و کثافتی ...

خداوکیلی تازه دیدم مردی ، تا الان فکر میکردم خانومی 😂🤣🤣😂🤦‍♂️

در من کسی جان میدهد هر شب با خاطراتی سرد و تکراری ...دیوانه جان کی میشود اصلا ، از حال و روزم دست برداری ...؟دلبستگی طعم گسی دارد ، با بغض های قصه درگیری ...دستت که از دستش جدا باشد .‌..دست خودت را هم نمیگیری ...ویرانه ها را خوب میفهمم ...استادِ ماندن زیر اوارم .. لبخند بر لب میزنم اما .... درد وخیمی در سرم دارم ...درد وخیمِ در سرم هستی احساسِ پوچی بینِ اشعارم .‌..پلکی بزن پیش از عبورت یک ...مُردن به چشمانت بدهکارم ...ما را به جرمِ عاشقی کُشتند...با چوبه ای از جنس ویرانی ...حتما تصور میکنی خوبم ....!!!افسوس اصلش را نمیدانی ...!             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرشوهر اینقدر بده؟

ازبدم یه چیزی اون ورتره

عروس نیستی که بدونی😁

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2731
حالا که جمعتون جمعه بگید ایا وام ازدواج به من تعلق میگیره یا نه سال نود و سه عقد کردم ثبت نامم کردم ...

بله تعلق میگیره👌

در من کسی جان میدهد هر شب با خاطراتی سرد و تکراری ...دیوانه جان کی میشود اصلا ، از حال و روزم دست برداری ...؟دلبستگی طعم گسی دارد ، با بغض های قصه درگیری ...دستت که از دستش جدا باشد .‌..دست خودت را هم نمیگیری ...ویرانه ها را خوب میفهمم ...استادِ ماندن زیر اوارم .. لبخند بر لب میزنم اما .... درد وخیمی در سرم دارم ...درد وخیمِ در سرم هستی احساسِ پوچی بینِ اشعارم .‌..پلکی بزن پیش از عبورت یک ...مُردن به چشمانت بدهکارم ...ما را به جرمِ عاشقی کُشتند...با چوبه ای از جنس ویرانی ...حتما تصور میکنی خوبم ....!!!افسوس اصلش را نمیدانی ...!             
😂ولی زناشون خیلی غر میزنن

چرا؟

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت
2738
حالا که جمعتون جمعه بگید ایا وام ازدواج به من تعلق میگیره یا نه سال نود و سه عقد کردم ثبت نامم کردم ...

نه فکر نکنم .

دل آرامی که داری دل در او بند.دگر چشم از همه عالم فروبند
بله تعلق میگیره👌

جدی میگی چقدر 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
قطره دنتول بزار روش ژلوفن بخور اب نمک قرقره کن و بگیر رو دندونت

بخدا همه زو انجام دادم، دندون اسپره، اویشن، دهانشویه 

اما دردش زده به سرم آروم نمیشه

فرزندانم همیشه طلاق بگیرید و به فرزندان خود طلاق را بیاموزید، باشد که رستگار شوید❤️اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم❤️ هر کی صلوات فرستاد برسه به امام زمان(عج)❤️🌹فرزنداااااااانم امضای من واقعی نیست و فقط تیکه کلامه، اخه کی پیدا میشه با حرف من طلاق بگیره خب
خدایی تا ساعت 4خوابم نبرد از سه تا چهار هم بی حرکت بدون گوشی تو رخت خواب بودم از بی خوابی اومدم تو س ...

روزا ساعت هفت بیدار شو و دیگه نخواب تا شب اونوقت خوابت تنظیم میشه 

چرا؟

چون من امشب شیفتم شبای ک هستم زنم شیفته😂کل این هفته تا آخر اینجوریه بعد هفته بعد ۳ روز میرم طرح نیروگاه بعد زنم غر میزنه تو پس کی خونه هستی😂بعد یهو قاطی میکنه میبینه اومدم خونه خستم خوابیدم

دل آرامی که داری دل در او بند.دگر چشم از همه عالم فروبند
2706