2733
2734
عنوان

سردرد شدید😪😭😭

117 بازدید | 12 پست

دوستان خانما بخدا کمکم کنید پشمونیم خیلی درد میکنه و اصلا شبا خواب نداروم داعم هم سرگیجه دارم الان چند روزه اینجوریم قبلا هم شبا بیدار بودم و سردرد و اینا نداشتم کسی دارویی چیزی سراغ نداره نمیشه رفت بیمارستلن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قرص آستامینوفن کدئین دار ۵۰۰

شیافت دیکنوفناک ۱۰۰ 

نمک کمتر بخور خیلی کم مصرف آب خوردنت را زیاد کن 

اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم اینک خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به شوری چشم اعتقادی نداشتم😔........دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ.........نی نی سایت و کاربرای نی نی سایت به من یاد دادند که اینجا نه می تونم درد دلم را بگم مورد تحکم قرار میگیرم نه میتونم در مورد مشکلات زندگیم بگم مورد قضاوت دیگران قرار میگیرم نه میتونم از خوشی های زندگیم بگم مورد خوشبحالت و حسودی دیگران قرار میگیرم و نه می تونم از مشکلات دنیایی بگم چون قطع کاربری میشم پس بنابراین سکوت میکنم.
2738
یه استامینوفن بخور آخه میترسم نوافن بخوری دور از جون چیزی بشه(نوافن بدترین درد رو آروم میکنه اگر مری ...

سر درد دارین فارژزینک بخورین بهتر از همه هست.

دل آرامی که داری دل در او بند.دگر چشم از همه عالم فروبند
تاحالا نخوردم همین نوافن هم با هزار ترس و لرز میخورم

خانم من گاهی که سر درد شدید میشه دکتر براش نوشت مگفت قرصها کدئین دار نخور

دل آرامی که داری دل در او بند.دگر چشم از همه عالم فروبند

وقتی سردرد اینقد طولانی و شدید میشه بهتره بری پیش متخصص مغز و اعصاب و خودت همینجوری از پیش خودت قرص و اینا نخور 

ممکنه یه مشکل دیگه برات به وجود بیاره

ببین دکتر جلیلی یکی از بهترین ها تو تهرانه مشاوره انلاین هم دارن لینکشو میذارمب رو ازشون مشاوره بگیر 

https://mavarateb.com/doctor/دکتر-مهدی-جلیلی