2733
2734

من خودم خیلی خیلی مهربون بودم و خودمو تومهمونیا مسیول میدونستم ک حتما کمک کنم  ، اشتباه کردم بنظرم باید خیلی معمولی بود ، الان توقع هرچیزیو دارن ازم ،الان غیر ظرف شستن کاری براشون نمیکنم اما کلا باید سرد بود و بی حس ، مثلا می‌دیدم خسته یه خواهر شوهرم ظرفارو می‌گرفتم ازش میشستم ، درصورتیکه جاریم ک بچه روستاست اصلا محل نمیزاشت ک کی خستس کی خسته نیس ،الان وقتی من بشینم زورشون میاد ولی اون بشینه دهنشونو میبندن اون  یکی درمیون میشست ، ولی ب مادرشوهرم بیشتر کمک می‌کنه ، خواهرا باشن پشمشم حسابشون نمیکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خداراشکر قوم‌شوهری نداشتم و ندارم که برخورد اول و آخری داشته باشم باهاشون 😂😂😂😂

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2731
اخه من خودم تهرانم ولی اصلا فرقی بین ی روستایی و شهری نمیبینم و ب نظرم بافرهنگ تر از ما شهریاست

منم فرقی نمی‌بینم ، ازاون لحاظ نگفتم ، آخه معمولا میگن دخترای تهرونی پرزبونن ، من بااینکه مال سهرتهرانم خیلی کم زبون تراز اونم ک ازروستای کاشمره 

2738

لطف مکرر می شه حق مسلم!!!  اینو همیشه تو ذهنت داشته باش!!

تو مهمونی ها هم همیشه همون اندازه ای که خودت و شوهرت و بچه ات زحمت دادین یا ظرف کثیف کردین کار کن نه بیشتر!!!

دقیقا کی و کجا بود که زندگیت از اون چیزی که میخواستی بشه فاصله گرفت
لطف مکرر می شه حق مسلم!!!  اینو همیشه تو ذهنت داشته باش!! تو مهمونی ها هم همیشه همون اندازه ای ...

مگ میش فقط ظرف خودمونو بشوریم ؟مادرش شصتوپنج سالشه حتی یه قابلمه ام بمونه ب رو میاره ک کثیف ول کردین رفتین

مگ میش فقط ظرف خودمونو بشوریم ؟مادرش شصتوپنج سالشه حتی یه قابلمه ام بمونه ب رو میاره ک کثیف ول کردین ...

نه اینکه فقط ظرف خودت رو!!!  منظورم اینه که زیاد از حد کار نکن!!  اگه تو یه مهمونی ظرف شستی تو مهمونی بعدی فقط بایست و ظرف ها رو خشک کن!!  تو مهمونی بعدی فقط تو آشپزخونه بتاب و مرتب کن!!  یعنی خودت هلاک نکن !!!

دقیقا کی و کجا بود که زندگیت از اون چیزی که میخواستی بشه فاصله گرفت
خب کار درست رو همون جاریت میکنه .طرف دختر ک داره باید دختراش کاراش کنن ن عروس 

منم کارخاصی نمیکنم ، یکی درمیون ظرف میشورم ولی نمتونم بشینم حتما باید یا سفره پهن کنمو ظرف بشورم یا سفره جمع کنمو دستمال بکشم ، زیاده بنظرت؟خواهرشوهرم خسته میشه آخه غذادرست می‌کنه چایی میاره قابلمه هارو جابجا می‌کنه ....

من وقتی همه جمع‌باشن جاریاوخواهرشوهردست ب سیاه سفیدنمیزنم بااینکه ازهمشون کوچیکترم ک فازبرندارن اماوقتی تنهاباشم بامادرشوهرم ظرفارومیشورم اون جایی ک خودم وبچم غذاخوردیم تمیزمیکنم دراین حدفقط

مراببربه جایی که " شراب " نمیبرد💕
2706